Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Pruszków

Jako w pełni profesjonalna firma, składająca się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, oferujemy Państwu kompleksowe usługi dekarskie. Działamy na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolicznych miejscowości, a rzesze klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucji oraz firm, cieszą się zadowoleniem z wykonanych przez nasz zespół prac na dachach.

Naprawy dachów Pruszków

W Pruszkowie działamy od dłuższego czasu, świadcząc usługi naprawcze. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przyjmowanie każdego ze zleceń, nawet tego, które zostało odrzucone przez konkurencyjne firmy z uwagi na zbyt dużą trudność zadania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, umożliwiającym nam jeszcze dokładniejszą pracę z użyciem rozmaitych materiałów pokryciowych. Wiedza, jaką dysponują pracownicy pozwala na indywidualny dobór rozwiązań w zależności od wymagań i oczekiwań naszych klientów. 

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi naprawcze, między innymi:

- naprawy dachów krytych miedzią w karo, łuskę, na rąbek

- naprawy dachów krytych dachówką ceramiczną, betonową

- naprawy dachów krytych blachodachówką i blachą trapezową

- naprawy dachów krytych papą termozgrzewalną

- poprawki obróbek dekarskich

- naprawy konstrukcji dachowych

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

a także kompleksowe usługi remontowe.

 

Remonty dachów na terenie Pruszkowa

Oferujemy także kompleksowe remonty dachów na terenie Pruszkowa. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, w którego skład wchodzi dobór materiałów pokryciowych, znalezienie odpowiednich dla domu rozwiązań, a także określenie zakresu wykonywanych w najbliżym czasie prac. Zajmujemy się pokryciem od A do Z - zapewniamy rozbiórkę starego pokrycia, poprawę więźby, podbitek, a także samo pokrycie.

Podczas wykonywania zlecenia dbamy o to, by każdy szczegół został dopracowany. W trosce o zadowolenie klienta dbamy także o mienie, także to znajdujące się w pobliżu placu budowy - zabezpieczamy i uważamy na pobliskie budynki. Współpraca z naszą ekipą dekraską to przede wszystkim solidnie wykonana praca, terminowość, przestrzeganie zasad BHP i bezprobemowa komunikacja z pracującym personelem.

 

Czy warto zaufać specjalistycznej firmie dekarskiej?

Każda ingerencja w pokrycie dachowe powinna być priorytetem. W końcu dach stanowi niezwykle ważną część domu, pełniąc nie tylko funkcje estetyczne, ale przede wszystkim, stanowiąc ochronę przed światłem, deszczem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Powierzenie prac w ręce wykwalifikowanym pracowników to gwarancja na to, że zostaną one wykonane w sposób solidny. Na każdą naprawę i remont przez nas wykonany udzielamy gwarancji - tak byś nie musiał martwić się o ewentualną konieczność poprawienia dotychczasowego pokrycia w najbliższym czasie.

Od lat pracujemy w branży dekarskiej, a doświadczenie nabywane z każdym dniem sprawia, że wystrzegamy się błędów charakterystycznych dla przypadkowych i niewykwalifikowanych ekip. Prace wykonywane przez nasz personel zawsze przebiegają szybko i sprawnie.

Postaw na legalnie działającą firmę, która zapewni Ci kompleksowe usługi! Nie denerwuj się brakiem terminowości i niesubordynacją przypadkowych ludzi. O dachach wiemy niemal wszystko, nie zwlekaj, zarezerwój swój termin już dziś!