Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

O nas

 

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży dekarskiej, to już ponad 24 lata przeprowadzamy wszelkiego rodzaju prace na dachach i połaciach dachowych.

Jak większość firm również my specjalizujemy się, w którejś z dziedzin dekarstwa i jest nią naprawa dachów

W branży dekarskiej osiągnęliśmy wszystkie możliwe tytuły poczynając od czeladnika po Mistrza w Dekarstwie.

Szereg szkoleń, które przeszliśmy oraz uzyskanych certyfikatów, które nie mieszczą się już na ścianie powoduje, że przez te wszystkie lat praktyki zarówno teoretycznej jak i praktycznej możemy śmiało powiedzieć, że znamy się na tym co robimy.

 

W 2005 roku jako pierwsi w Polsce wymyśliliśmy i utworzyliśmy odłam naszej firmy jakim stało się Pogotowe Dachowe i od tego czasu specjalizujemy się wyłącznie w naprawach dachów wszelkich budynków zarówno prywatnych, firmowych jak i użyteczności publicznej.

Dzięki temu, że zajmujemy się głównie naprawami i remontami dachów posiadamy zdecydowanie większą wiedzę, aniżeli zwykła ekipa dekarska, ponieważ to my przychodzimy poprawiać po innych i widzimy jakie błędy popełniają nasi poprzednicy podczas krycia nowego dachu.

 

Do Państwa dyspozycji są w pełnej gotowości 4 ekipy dekarskie wyposażone oraz wyspecjalizowane w szybkich remontach i naprawach dachu, czego efektem jest bardzo duże zadowolenie wszystkich, którzy do tej pory z naszych usług korzystali.

Historia naszej firmy sięga już roku 1993, kiedy to zaczęła się nasza przygoda z branżą dekarską.

Jesteśmy autorami wielu publikacji (www.supro.pl) oraz kilkuset ekspertyz dachowych, wykonanych głównie na terenie Polski.

Nasze ekspertyzy dotyczące stanu dachu oraz wskazania ewentualnych błędów charakteryzują się prostotą i czytelnością oraz krótkim wyjaśnieniem w jaki sposób można je wyeliminować.

Wszystkie ekipy pracujące pod naszą marką zawsze są zabezpieczeni wchodząc na dach w specjalistycznych szelkach bezpieczeństwa wraz z lino-stopami, zapobiega to upadkowi z dachu a inwestorowi zapewnia spokojny sen, że na jego inwestycji nie wydarzy się nic złego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przypadku nagłej awarii Państwa dachu.