Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Usługi dekarskie Warszawa

 

Realizujemy usługi dekarskie na terenie Warszawy 

 

Dach jest integralną częścią każdego domu, dlatego też warto zadbać o jego każdą część, w tym również dach. Każdy przeciek czy też ubytek należy szybko naprawić. Najlepiej to zrobi nasz doświadczony dekarz. 

Jako profesjonalna firma dekarska, świadczymy kompleksowe usługi dekarskie. Nasze prace rozpoczynamy od zapoznaniem się z usterką oraz całym stanem pokrycia dachowego. Sprawdzamy cały dach aby móc zapobiec również dopiero tym powstającym usterką na dachu.

 

Przedstawiamy cały kosztorys i ustalamy termin rozpoczęcia prac.

Z naszej strony gwarantujemy terminowość wykonania usług dekarskich,  także solidność, a także fachowość podczas realizacji.

Nasz zespół dekarzy skład się z fachowca, którzy swoje doświadczenie uzyskali dzięki ciężkiej i solidnej pracy na dachach.

 

Usługi dekarskie, które świadczymy w Warszawie dotyczą wszelkich dachów pokrytych z blachy, dachówki, papy, gontów bitumicznych na dachach płaskich, łukowych a także spadzistych. Zadbamy o wszelkie szczegóły podczas świadczenia usług dekarski.

Charakteryzuje nas solidność w wykonywanych pracach. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizację różnorakich zleceń dekarskich, od obiektów jednorodzinnych po obiekty wielorodzinne oraz przemysłowe.

Realizujemy również pokrycia na obiektach zabytkowych i sakralnych.

 

Naszym klientom zapewniamy gwarancję na nasze usługi, krótkie czasy realizacji oraz ubezpieczenie na czas trwania prac. Wykonujemy pełen zakres prac związanych z kryciem dachów w Warszawie oraz jej okolicach.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wyremontuj z nami swój dach w Warszawie.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany budową, remontem dachu, dociepleniem domu czy budynku, całkowita wymianą poszycia dachowego to skontaktuj się z naszym dekarzem pod numerem 517-739-630.

Wieloletnia współpraca z hurtowniami materiałów budowlanych pozwala nam wynegocjować bardzo atrakcyjne ceny, jakich klient indywidualny nie jest w stanie uzyskać.

Umów się na oględziny z profesjonalnym dekarzem i ciesz się bezpieczeństwem jakie zaoferuje naprawiony przez nas dach.

 

Cennik usług dekarskich w Warszawie

 

Ceny usług dekarskich mogą się różnić w zależności nie tylko od stopnia skomplikowania prac, ale też regionu. Duży wpływ na ceny ma konstrukcja dachu, jego powierzchnia i liczba obróbek czy prac dodatkowych.

Ważne są też szczegóły – np. przy płaskich dachówkach konieczne są dodatkowe konstrukcje montażowe, więc cena usług dekarza wzrasta. Dach stanowi skomplikowaną konstrukcję budynku, także ekipa świadcząca usługi dekarskie powinna być sprawdzona i doświadczona.

 

Ile przyjdzie nam zapłacić za usługi dekarskie? Aby wycenić prace dekarskie pod uwagę bierzemy materiał z którego skonstruowano dach. W odniesieniu do rodzaju pokrycia najniżej wypadają ceny krycia dachu blachą i blachodachówką.

Pokrycie takie składa się z mniejszej ilości większych elementów, np. jeden moduł blachodachówki odpowiada rzędom kilkunastu dachówek, co w sposób zrozumiały ogranicza nakład pracy. Najwięcej zaś zazwyczaj trzeba zapłacić za ceramiczne lub cementowe dachówki o niewielkim formacie.

Cena zawsze wzrasta, gdy dach jest wielowpadowy (doliczyć należy każdy kosz dachowy, dodatkowe kalenice, grzbiety itd.), utrudnienia montażowe stanowi też wykończenie lukarn czy wolego oka.

Ceny materiałów budowlanych bezustannie się zmieniają, dlatego wskazanie aktualnej ceny za usługi dekarskie może stanowić nie lada wyzwanie. 

 

Gdzie szukać firmy, która świadczy usługi dekarskie w Warszawie?

 

Dekarstwo jest prężnie działającym i stale rozwijającym się rzemiosłem.

Usługi dekarskie dotyczą nie tylko wznoszenie nowych dachów, ale także naprawy i renowacji tych już istniejących oraz montażu dodatkowych elementów dachu.Koszt usług uzależniony jest przede wszystkim od wielkości i kształtu dachu oraz jakości zastosowanych materiałów, a także zakresu wykonywanych prac.

Gdzie należy szukać profesjonalnej i solidnej firmy dekarskiej, która zajmie się naprawą Twojego dachu w Warszawie? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość, bo już teraz możesz zakończyć swoje poszukiwania. Oto jesteśmy my!

Realizujemy usługi dekarskie na terenie całej Warszawy oraz jej okolicach.

 

Zajmiemy się kompleksowymi pracami związanymi z montażem i konserwacją pokryć dachowych wykonanych z różnych materiałów. Takich jak np.: dachówka ceramiczna, bitumiczna, blachodachówka, blacha, gonty czy nawet strzecha.

Nasze usługi dekarskie obejmują także wykonywanie ociepleń dachowych, ich wentylacji, remontów oraz konserwacji dachów.

Nasi dekarze zajmują się też odśnieżaniem i myciem pokryć dachowych, a także orynnowaniem. Nasz zespół doświadczonych dekarzy pomoże Tobie w wyborze pokrycia dachowego.

Dlaczego tak ważne jest zatrudnienie dobrej firmy dekarskiej? Profesjonalny zespół dekarzy to bardzo istotny element podczas naprawy, konserwacji bądź montaż krycia dachowego. Solidny dekarz wykona solidny dach, który posłuży nam przez długie lata.

 

W przypadku braku odpowiednich kwalifikacji dekarskich, usługa dekarska może zostać zwyczajnie źle zrobiona. A takie konsekwencje są dla właściciela budynku bardzo bolesne i odczuwalnie nie tylko ze względu na powiększony wydatek z powodu przymusowej ponownej naprawy, ale także wydłużone zostaną prace na dachu które mogą doskwierać wszystkim domownikom.

Zadbaj o swój dach i wezwij profesjonalnych fachowców do naprawy lub remontu Twojego dachu.

 

Jakie korzyści otrzymasz zatrudniając naszych fachowców?

--> Bezpłatna ekspertyza i wycena usług dekarskich

--> Doradzimy w kwestii dobory materiałów i zakresu prac

--> Zespół składający się z doświadczonych i profesjonalnych dekarzy

--> Wykonamy kompleksowo usługę dekarską na terenie Warszawy i okolic

--> Wybudujemy dach od podstaw w Warszawie i okolicach

--> Realizujemy obróbki blacharskie

--> Montaż i konserwacja rynien

--> Naprawimy każdy dach 

--> Wyremontujemy pokrycie dachowe 

--> Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta

--> Zajmujemy się odśnieżaniem dachów oraz ich myciem

--> Dojeżdżamy do każdego budynku znajdującego się w Warszawie i jej okolicach

--> Pogotowie dachowe, jesteśmy dla Ciebie dostępni

 

Chciałbyś aby nasz dekarz przyjechał na ekspertyzę i wycenił usługę dekarską? Zadzwoń pod numer 517-739-630 .

Solidnie wykonamy usługę dekarską na terenie Warszawy i jej okolicach.