Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa Dachów Warszawa

Nasza główna działalność dotyczy wszelkiego rodzaju naprawy i remontów pokryć dachowych na wszystkich typach dachów w Warszawie i okolicach.

Od ponad 24 lat specjalizujemy się w branży dekarskiej z czego ponad 11 lat tyczy się wąskiej specjalizacji jaką jest naprawa dachów.

 

Czy warto wykonywać naprawy dachu ?

 

Zdecydowanie warto to robić, choćby ze względów ekonomicznych. W przypadku, gdy naszemu dachu dolega jakaś usterka np w postaci przecieku, nie trzeba przecież wymieniać całej jego połaci, wystarczy naprawić miejsce w dachu, które za to odpowiada.

Prócz walorów ekonomicznych, szybka naprawa dachu ma też skutki budowlane. Chodzi o to, że jeżeli z naprawą czekamy zbyt długo, woda, która penetruje dana nieszczelność przedostaje sie w niższe partie poszycia dachowego, gdzie powoduje kolejne uszkodzenia wszystkich materiałów izolacyjnych oraz stropów i sufitów.

 

Jakie naprawy dachów wykonuje nasza ekipa dekarska z Warszawy ?

 

 Naprawiamy wszystkie rodzaje poszycia dachów za wyjątkiem trzciny, poniżej przedstawiamy wszystkie rodzaje dachów z wyszczególnieniem i podziałem na materiały:

- uszczelnianie przecieków
- likwidacja dziur w dachu
- remonty kominów
- montaż systemów podgrzewania rynien
- naprawa ław kominiarskich
- naprawa płotków przeciwśniegowych
- kompleksowe naprawy dachów pokrytych papą termozgrzewalną
- naprawy membrany PVC
- naprawa dachów pokrytych dachówką ceramiczną i cementową
- naprawa blachodachówki
- naprawa membrany i folii dachowej
- naprawy gontów bitumicznych
- naprawy dachu krytego blachą ocynk
- naprawa w technologii podwójnego rąbka stojącego
- naprawy dachów krytych blachą miedzianą
- naprawa dachu krytego blachą tytanowo-cynk
- naprawy dachowe z blachy aluminiowej

Szybkość napraw dachowych to gwarancja spokojnego snu!

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna jest szybkość w momencie, gdy na głowę leje się woda. W takim przypadku należy działać niezwłocznie i natychmiast podjąć kroki, aby dany przeciek zlikwidować. Czas gra tutaj ważną rolę, ponieważ im dłużej zwlekamy tym bardziej narażamy się na koszta późniejszej naprawy. Właśnie w tym celu stworzona została usługa szybkiej naprawy dachu na terenie Warszawy, którą oferuje nasza firma.

Nasze ekipy dekarskie zadziałają błyskawicznie, aby zlikwidować zaciek na Państwa dachu budynku mieszkalnego lub też firmowego. Każda ekip wyposażona jest w odpowiedni specjalistyczny sprzęt oraz podstawowe materiały, które potrzebne są przy takim rodzaju prac.

Bo tak naprawdę co reprezentuje sobą dobrze ułożony dach?

Dach dla właściciela domu stanowi w pewnej kwestii wizytówkę. Głownie funkcją ułożenia prawidłowo dachu nie są walory estetyczne tylko nadanie pewnego poczucia bezpieczeństwa. Bo takie właściwości powinna posiadać dobrze ułożona dachówka. A my jesteśmy w stanie to dla Ciebie zrobić. Funkcjonujemy na rynku dekarskim nie od dziś.

Jak nasza firma świadczy swoje usługi dekarskie może was zaskoczyć w Warszawie?

Przede wszystkim jesteśmy poważną firmą figurującą na rynku dekarskim nie od dziś! Posiadamy obszerne doświadczenie, którym z chęcią się dzielimy. Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci z pierwszego zdarzenia w dekarstwie. Charakteryzuje nas dotrzymywanie danego słowa. Jak to rozumieć?

Terminowość jest naszą główną cechą. Jest to punkt którego NIGDY NIE PRZEKRACZAMY! Po wcześniejszym ustaleniu terminu zakończenia prac trzymamy się rygorystycznie danego słowa. Oczywiście zdarzają się sytuacje w których praca dekarza musi zostać wstrzymana, taką kwestią jest przede wszystkim pogoda. Jednakże przy wystąpieniu tej niechcianej ewentualności, która definitywnie ogranicza nasze możliwość bezzwłocznie klient jest informowany o zaistniałej sytuacji. W takim momencie staramy się ustalić optymalnie termin dogodny dla nas wszystkich.

Doświadczenie, które zdobyliśmy na terenie Warszawy jest ogromne. A za wykonaniem naszych prac stoi obszerne grono zadowolonych klientów. Jednak nie poprzestajemy na laurach tylko za wszelką cenę i w każdej możliwej sytuacji chcemy udowodnić, że jesteśmy jedną z lepszych firm działającą w usługach naprawy dachów.

Współpraca w zawodzie dekarza jest bardzo ważna. Ten aspekt odzwierciedla atmosferę panującą w firmie. Dekarze świadczący usługi w naszej firmie pracują ze sobą od wielu lat. Renowacja dachów przestała być dla nich wyłącznie pracą natomiast skoczyło na stopień wzmożonego zainteresowania. Czyli? Praca nie należy do ciężkich, jeżeli lubisz to co robisz. A naprawa dachów jest dla nas hobby, które pielęgnujemy. Staramy się systematycznie przeprowadzać szkolenia dla naszych pracowników, którzy zajmują się renowacją dachów. Czego dotyczą takie szkolenia? Jest to nabycie bądź utrwalanie wiedzy dotyczącej technik naprawy dachów. Również bezustannie aktualizujemy wiedzę na temat materiałów znajdujących się na rynku. Tak byśmy byli w stanie jak najlepiej naprawić wasz dach!

Fachowość jest to coś co gwarantujemy jeżeli skorzystasz z naszych usług naprawy dachów. Doświadczenie, które posiadamy nauczyło nas wiele. Realizujemy zlecenia tak by każda ułożona dachówka wyglądała tak samo. Czyli jak? Otóż perfekcyjnie.

Co mogą zagwarantować pracownicy w naprawie waszego dachu?

Nasi pracownicy są w firmie naprawy dachów niezwykle doceniani za wykonaną pracę. Ponieważ mamy niesamowite pojęcie jak taka praca jest nagminnie ciężka. Skoro pracownik czuje się doceniany odwzajemnia się dobrze wykonaną pracą.

Dekarze pracujący dla nas wykonują swoją prace sumiennie i starannie, dochodzimy do perfekcji w naprawie dachów w Warszawie. Każde nowe zlecenie daje nam możliwość wykazania się w czymś czym jesteśmy praktycznie najlepsi! Nie straszni nam są wymagający klienci bo mamy możliwość nauczenia się czegoś nowego. Choć funkcjonując te wszystkie lata na rynku praktycznie nic nie jest nas w stanie zaskoczyć.

 

Gwarancja i bezpieczeństwo naprawianych dachów

Wszystkie nasze ekipy dekarskie działają legalnie zatem wystawiamy zarówno faktury jak i rachunki oraz stosowne gwarancje na każdą wykonaną pracę naprawczą, która została nam zlecona.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, zatem mają Państwo pewność spokoju gdyby coś poszło nie tak, oczywiście nie dopuszczamy do takowych sytuacji, gdyż zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

To my poprawiamy dachy po innych, a nie na odwrót !