Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Błonie

Każda naprawa dachu wymaga od pracowników, którzy ją przeprowadzają należytej uwagi i indywidualnego podejścia. Samo doświadczenie i wiedza nie jest tutaj wystarczające, bowiem każda przypadkowa usterka spowodowana wichurą, gradobiciem, ulewą, czy innym czynnikiem atmosferycznym jest jedyna i niepowtarzalna. Tak też trzeba podejść do jej usunięcia. Działanie machinalne, na pamięć na nic się nie zda. My jako profesjonaliści właśnie takie podejście gwarantujemy. 

 

Napraw Twój uszkodzony dach!

Naprawa uszkodzonego podczas wichury, gradobicia, ulewnego deszczu bądź innych zjawisk atmosferycznych pokrycia jest niezwykle ważną kwestią. Choć niejednokrotnie zdarza się, że zwlekamy z inwestycją to jest to priorytetowa inwestycja w naszym domu.

W niektórych wypadkach przeciek nie wygląda na poważny, a nam zdaje się, że naprawę można przeciągać przez wiele miesięcy. W końcu z pozoru nic poważnego się nie dzieje. Jednak powinniśmy mieć świadomość tego, że każda z usterek, jakie są widoczne w naszym pokryciu jest dość poważną kwestią, bowiem nie usunięcie jej powoduje szkody w pobliskich elementach.

W rezulatcie przeciągnięcie czasu naprawy warunkuje zwiększenie późniejszych jej kosztów, liczne uszkodzenia i problemy. 

Jeśli zauważyłeś coś niepokojącego w swoim dachu - nie zwlekaj i zadzwoń - my zajmiemy się odnalezieniem przyczyny problemu i kompleksową naprawą!

Zakres usług naprawczych Błonie

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi naprawcze, a także remontowe. W ofercie znajdziesz całą gamę materiałów pokryciowych, z jakich użyciem pracujemy, jakie naprawiamy.

Są to między innymi:

- papa termozgrzewalna

- blachodachówka

- blacha trapezowa

- miedź kryta w karo, łuskę, na rąbek

- dachówka ceramiczna

- dachówka betonowa

- tytan-cynk

a także inne, powszechnie stosowane materiały.

Naprawiamy także rynny, rury, okna dachowe. Z chęcią zajmiemy się poprawkami obróbek dachowych i poprawimy efekty pracy nieprofesjonalnych ekip.

Naprawa dachu tylko przez profesjonalistów

Niejednokrotnie dzwonią do nas klienci z prośbą o poprawę efektów pracy, jakie pozostawili po sobie niewykwalifikowani pracownicy. Oczywiscie przyjeżdżamy na miejsce budowy możliwie jak najszybciej i zapewniamy profesjonalną pomoc, jednak znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z niej od razu po zauważeniu usterki.

Zazwyczaj poprawa źle wykonanej naprawy jest znacznie kosztowniejsza i bardziej skomplikowana niż jej usunięcie na początku, gdy powstała.

Nie utrudniaj życia sobie i pracy nam :) 

Dlaczego właśnie my?

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi obejmujące zarówno remonty, jak i naprawy każdego z dachów, niezależnie od materiału pokryciowego, konstrukcji i rozwiązań, jakie zostały na nim zastosowane. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, pozwalającym na dokładniejsze i sprawniejsze wykonywanie pracy, a także doświadczeniem i wiedzą, które obejmują szeroko pojęte dekarstwo.

Usługi dekarskie przez nas świadczone objęte są GWARANCJĄ, co daje nam znaczną przewagę nad przypadkowymi ekipami. 

Zapewniamy przestrzeganie zasad BHP w miejscu budowy, zabezpieczenie mienia, porządek, solidne wykonanie zadania i przyjemny kontakt z personelem.