Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Brwinów

Jesteśmy w pełni profesjonalną i wykwalifikowaną brygadą dekarską, działającą na terenie Brwinowa i okolicznych miejscowości. Od lat świadczymy legalnie usługi dekarsie, a klienci, którzy skorzystali z naszj oferty chaakteryzują się zadowoleniem z wykonanych przez nas prac.

Brygada dekarska wyposażona w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy podejmie się każdego zlecenia, jakie zostanie nam powierzone. Składamy się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem i wiedzą na temat samych materiałów, a także stosowanych na dachach rozwiązań. 

Usługi dekarskie Brwinów 

Świadczymy najwyższej jakości kompleksowe usługi dekarskie. Mamy doświadczenie w pracy z dużymi powierzchniami, a także tymi mniejszymy. Ne stronimy od wyzwań, trudnych konstrukcyjnie dachów i prac w niedogodnych dla nas warunkach. Doświadczenie pozwala nam na stwierdzenie, że jesteśmy najlepszym rozwiązaniem każdego Twojego problemu z pokryciem. Poradzimy sobie z zadaniem niezależnie od tego, jakiego materiału użyto.

Profesjonaliści z chęcią doradzą, wskażą odpowiednie technologie i wykonają dach Twoich marzeń. Do każdej z powierzonych nam prac podchodzimy z należytą uwagą, indywidualnie, w dbałości o zadowolenie klienta i efekt, który utrzyma się jeszcze wiele lat po zakończeniu inwestycji. Nasz oferta obejmuje kompleksowe naprawy i remonty, a także krycie dachów. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o kolejne ekipy, które wykonają poszczególne elementy dachu. My zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Naprawy dachów Brwinów

Naprawy dachów to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Jako firma gwarantujemy szybkie i sprawne przeprowadzenie koniecznych działań. Jeśli Twój dach przecieka, masz inny problem z pokryciem i nie wiesz co robić - zadzwoń do nas!

Działamy w szerokim zakresie, z zastosowaniem rozmaitych materiałów pokryciowych. Podążamy za najnowszymi trendami, stosujemy nowe rozwiązania, tak by jak najszybciej wykryć przczynę występującego probelmu i ją usunąć. Staramy się by prace trwały jak najkrócej.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

- naprawy dachów tytan-cynk

- naprawy dachów krytych papą termozgrzewalną 

- naprawy dachów krytych dachówką betonową i ceramiczną

- naprawy dachów krytych miedzią w karo, łuskę i na rąbek

- naprawy okien dachowych

- poprawki obdóbek dekarskich

- naprawy rynien i rur

 

Remonty dachów

Remonty dachów to obok napraw jedna z naszych sztandarowych usług. Zajmujemy się remontowaniem wszelkiego rodzaju pokryć, niezależnie od ich wieku, stosowanych rozwiązań i technologii. Podejmujemy się prac, które zostały odrzucone przez konkurencyjne firmy. Współpraca z naszą firmą to gwarancja pełnego profesjonalizmu, doradztwa, solidnego wykonania prac, terminowości. Na miejscu działania dbamy o przestrzeganie zasad BHP, bezpieczeństwo pracowników, a także pobliskiego mienia. Staramy się brać pod uwagę sugestie zleceniodawcy, starając się o jak najlepsze wykonanie dachu.

 

Skorzystaj z usług firmy dekarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku. Nie ryzykuj współpracy z przypadkowym personelem. 

Na każdą wykonaną naprawę i remont udzielamy GWARANCJI.