Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Falenty

Naprawianie dachów Falenty

Naprawy dachów w Falentach to jedna z naszych sztandarowych usług. Profesjonalna, w pełni wykwalifikowana ekipa dekarska podejmie się każdego rodzaju naprawy dachu. Doświadczenie, jakie udało nam się nabyć przez lata pozwala na wykonywanie usług najwyższej jakości, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, zaawansowanych technologii i niecodziennych materiałów.

Od przypadkowych, nieprofesjonalnych ekip różnimy się przede wszystkim pełną świadomością działań, jakie podejmujemy. Nie działamy na oślep, nie używamy metody prób i błędów, nie naprawiamy pokrycia dachowego na chybił trafił.

Przed rozpoczęciem naprawy:


Każdorazowo naprawa poprzedzona jest zgłoszeniem, po którym staramy się o jak najszybcie dotarcie do naszego klienta. Mając świadomość tego, jak dużym stresem jest pojawiający się nagle przeciek, zerwana dachówka,  chcemy zminimalizować nerwy związane z oczekiwaniem na przyjazd pracowników, którzy zajmą się naprawą. U nas nie musisz czekać na odległe terminy - przyjeżdżamy tak szybko, jak tylko możemy.

Czas dotarcia na miejsce uzależniony jest od warunków pogodowych, miejsca, w którym znajduje się nieruchomość oraz od dostępności pracowników, niemniej jednak jest on znacznie krótszy niż w przypadku konkurencyjnych firm.

Nasze działania zawsze rozpoczynamy od przeprowadzenia w pełni profesjonalnej ekspertyzy z użyciem nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy, która pomoże nam na odnaleznienie przyczyny problemu. Zawężamy pole działania jak najbardziej, by wymienić jedynie element, który odpowiedzialny jest za zamieszanie. Nie musisz denerwować się naprawą przypadkowych miejsc w pokryciu. Odkryjemy to, co sprawia, że Twój dach nie działa jak powinien i usuniemy usterkę.

 

Remont dachu, a czas oczekiwania

Świadczymy także kompleksowe remonty dachów, które cieszą się ogromnym powodzeniem z uwagi na szerokie spectrum działania naszej firmy. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z, bez konieczności korzystania z pomocy osób postronnych, dodatkowych firm. 

Pracownicy zajmują się zarówno zdjęciem dotychczasowych materiałów, przygotowaniem dachu pod nową inwestycję, drobnymi, a także większymi poprawkami konstrukcji, podbitek, oraz innymi pracami, jakie okażą się konieczne podczas remontu. 

Zapewniamy pomoc w doborze poszczególnych materiałów i rozwiązań. Rekomendujemy trwałe materiały wiodących producentów, które w połączeniu z nienagannym wykonaniem pozwolą na uzyskanie wieloletniego, trwałego, a przede wszystkim zadawalającego efektu, o jakim marzy każdy z nas. 

W przypadku remontów, czas oczekiwania jest znacznie dłuższy niż ma to miejsce podczas napraw. Te stanowią dla nas priorytetowe zlecenia.

Jeśli okaże się, że konieczny będzie remonot całości pokrycia, bądź jego części, umówimy się na konkretny, dogodny dla klienta termin prac, określimy i obszar i rozpoczniemy prace na dachu.

Jako profesjonaliści, ceniący sobie najwyższą jakość pracy, zapewniamy bezpieczeństwo Twoje i naszych pracowników podczas inwestycji. Dbamy o mienie własciciela budynku, a także to, znajdujące się w najbliższej okolicy. Przestrzegamy zasad BHP i pozostawiamy po sobie porządek.

 

Zaufaj firmie dekarskiej w Falentach o ugruntowanej pozycji na rynku.