Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Izabelin

Likwidacja usterek dachów Izabelin

Usterki dachów pojawiają się niespodziewanie podczas wichury, gradobicia, śnieżycy, burzy, ulewnego deszczu, a czasem nawet bez większych powodów. Niejednokrotnie zaskakują mieszkańców domu w najmniej oczekiwanym momencie.

Działamy w Izabelinie, dbając o to, by żaden z przecieków dachu, żadna zerwana dachówka nie spędzała Ci snu z powiem.

W pełni profesjonalna brygada dekarska, składająca się wyłącznie z wykwalifikowanych dekarzy z wiedzą i doświadczeniem w branży dekarskiej, podejmuje się ekspresowych, a przede wszystkim solidnych napraw dachów na terenie Izabelina. 

Schemat działań:

zgłoszenie usterki
natychmiastowy przyjazd dekarzy na miejsce
specjalistyczna ekspertyza, która wykaże dokładną przyczynę występującego problemu
zawężenie obszaru działań
dobór odpowiednich materiałów i technologii
szybkie i sprawne przeprowadzenie naprawy
konserwacja dachu w razie potrzeb
pozostawienie placu budowy w czystości
a ponadto:
przestrzeganie zasad BHP
dbałość o mienie klienta i to znajdujące się w pobliżu

 

Likwidacja usterki przeprowadzona przez profesjonalną firmę dekarską to gwarancja zadowolenia. To my sprawimy, że częste naprawy pokrycia nie będą już konieczne, a efekt prac utrzyma się przez długi czas. Tylko my gwarantujemy Ci naprawdę wysoką jakość wykonania, brak działania na oślep, nie narazimy Cię na dodatkowe koszty związane z samymi pracami i użytymi materiałami. To współpracując z nami możesz skorzystać z profesjnalnego doradztwa, pomocy i ekspertyz, jakie wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu dekarskiego.

Naprawiamy pokrycia wykonane z:

dachówki betonowej

dachówki ceramicznej

blachy trapezowej

blachodachówki

papy termozgrzewalnej

miedzi

tytanu i cynku 

 

wykonujemy także naprawy okien dachowych, rynien, rur, a także wszelkiego rodzaju poprawki obróbek dekarskich.

Likwidujemy szkody profesjonalnie - tak jak sobie tego życzysz. Podchodzimy do każdej z nich bardzo indywidualnie, z należytą starannością, tak byś nie musiał martwić się o rychłą konieczność poprawek. Najwyższa jakość naszych usług potwierdzana jest wydawaną każdorazowo po zakończeniu prac pisemną gwarancją.

 

Remont dachu w Izabelinie 

Remont dachu jest już większą inwestycją, na którą należy się przygotować.

Niejednokrotnie jego konieczność zgłaszamy klientom podczas jednej napraw, gdy zauważymy, że materiały pokryciowe są już nieco zniszczone po ekploatacji przez wiele lat. 

Jednak czasem zdarza sie, że klient przekonany o konieczności przeprowadzenia kompleksowego remontu pokrycia dostaje wiadomość o tym, że na jego dachu wystarczy wprowadzić tylko kilka poprawek, które rozwiążą występujące dotychczas problemy.

 

Jako profesjonaliści nie tylko w dziedzinie remontów, ale także napraw i samego krycia, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią dla Ciebie usługę, tak by nie narażać Cię na dodatkowe koszty związane z pracami. Doradzamy naszym klientom najtrwalsze materiały, które w połączeniu z doskonałym kryciem pozwolą na długotrwale utrzymujący się efekt.

Remonty dachów przeprowadzamy od A do Z, kompleksowo, tak byś nie musiał martwić się o zatrudnianie kolejnych ekip.

Zajmiemy się zarówno zdjęciem dotychczasowego pokrycia, jak i przygotowaniem konstrukcji pod położenie nowych, a także samo wykonanie inwestycji.