Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Jabłonna

Przeciek? Potrzebujesz natychmiastowej naprawy dachu?

Pomoc dekarska, działająca na terenie Jabłonnej i okolicznych miejscowości od wielu lat to zespół w pełni wykwalifikowanych dekarzy, dysponujących ogromną wiedzą i doświadczeniem, jakie procentuje podczas napraw i remontów każdego rodzaju pokryć dachowych.

Udzielamy pomocy mieszkańcom Jabłonnej podczas wichur, ulewnych deszczy, po wielodniowym zaleganiu śniegu na dachu, gradobić, a także podczas zwyczajnego dnia codziennego, podczas którego na dachu pojawiła się usterka. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem światowej klasy, który daje nam przewagę nad konkurencyjnymi firmami dekarskimi, a także nieprofesjonalnymi pracownikami.

Przecieki, zerwane dachówki, bliżej niezlokalizowane problemy z pokryciem to dla nas pestka. Przed rozpoczęciem naprawy przeprowadzamy ekspertyzę, która wykaże miejsce, w którym pojawiła się usterka oraz umożliwi dokładne odnalezienie jej przyczyny.

My nie rozbieramy znacznej części pokrycia by wymienić jeden element, nie kierujemy się łudem szczęścia, nie liczymy na to, że metoda chybił trafił przyniesie oczekiwane skutki. Każdorazowo naprawa poprzedzona jest dokładnym poznaniem danego pokrycia. Pozwala nam to na wykonywanie usługi w ściśle określonym miejscu, bez generowania dodatkowych kosztów i denerwowania właścicieli nieruchomości. 

Jabłonna - zakres usług naprawczych:

- naprawy dachów miedzianych

- naprawy dachów blaszanych

- naprawy dachów tytanowych

- naprawy dachów krytych dachówką betonową i ceramiczną

- naprawy okien dachowych

- naprawy orynnowania i rur

- poprawki obróbek dekarskich

- remonty dachów

 

Remont, czy naprawa?

Zdecydowana większość sugestii o konieczności kompleksowego remontu dachu pojawia się podczas kolejnej z rzędu naprawy tego samego dachu. Dach, jak każdy z elementów nie tylko domu ulega stopniowemu zużyciu, a materiały użyte do jego pokrycia nie odznaczają się dożywotnią trwałością.

Z tego względu, gdy Twój dach wymaga napraw coraz częściej, naprawiane są inne elementy, które nie są ze sobą powiązane, warto pomyśleć o przeprowadzeniu jego remontu, chociażby częściowego.

Nasi specjaliści zajmą się określeniem zakresu prac. Spojrzą fachowym okiem by określić, czy aby na pewno remont jest w danym przypadku niezbędny. 

Na remonty, w przeciwieństwie do napraw, umawiamy się na konkretny, dogodny dla zleceniodawcy termin. Określamy obszar, na którym będą prowadzone prace, pomagamy w doborze poszczególnych materiałów, rozwiązań i technologii. Pod okiem dekarza zostaną wybrane najkorzystniejsze rozwiązania, pozwalające na wieloletnią trwałość wykonanego dachu.

Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o konieczność zatrudnienia kolejnej ekipy, która wspomoże nas przy zdjęciu dachówki, poprawie konstrukcji, podbitki - wszystko wykonamy na własną rękę.

Zajmiemy się likwidacją dotychczasowych elementów, przygotujemy dach pod kolejne prace i pokryjemy go najlepiej, jak potrafimy.

Korzystając z naszych usług otrzymujesz:

- pisemną gwarancję na każdą z wykonanych prac

- czystość na miejscu pracy

- przestrzeganie zasad BHP

- dbałość o mienie Twoje i sąsiadów

- profesjonalne doradztwo

- konserwację powierzchni w razie potrzeb

- kompleksowe usługi bez konieczności martwienia się o kwestie związane z pracami na dachu