Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Jaktorów

Każda z usterek w Twoim dachu wymaga interwencji solidnego dekarza, nie przypadkowej ekipy, która niejednokrotnie wiąże się z brakiem doświadczenia i wystarczającej do naprawiania dachów wiedzy.

Usługi naprawcze pokryć dachowych Jaktorów

Twój dach przecieka? Nie wiesz co jest przyczyną powstałej w pokryciu usterki? Potrzebujesz pomocy specjalistów, którzy zapewnią Ci najwyższej jakości usługi dekarskie

Postaw na firmę dekarską, działającą w Jaktorowie od wielu lat. W ciągu wieloletniej pracy udało nam się zdobyć ogromną wiedze i doświadczenie, niezbędne do pracy z rozmaitymi materiałami i rozwiązaniami stosowanymi na zróżnicowanych dachach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, który umożliwia nam jeszcze sprawniejszą i dokładniejszą pracę.

Do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie, wykonujemy ekspertyzy, doradzamy, szukamy najlepszych rozwiązań. Pracownicy zapewniają najwyższy standard usług, którego na próżno szukać u przypadkowych ekip, zajmujących się naprawianiem dachów. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę usług naprawczych, między innymi:

- naprawy dachów blaszanych

- naprawy dachów z dachówki ceramicznej i betonowej

- naprawy dachów krytych papą termozgrzewalną

- naprawy dachów z miedzi krytej w karo, łuskę i na rąbek

- naprawy dachów tytanowych

- naprawy okien dachowych 

- poprawki obróbek dekarskich

a także wiele, wiele innych.

Świadczymy kompleksowe usługi, zapewniając Ci obsługę od początku do końca, bez konieczności poszukiwania innej ekipy, która zajmie się chociażby podbitką. Nasza ekipa jest samowystarczalna, nie trzeba będzie szukać współpracowników.

 

Jak wygląda naprawa dachu?

Jak wiadomo naprawa jest wynikiem zdarzenia losowego, na które nie mamy wpływu. Nie ma więc mowy o ustalaniu terminów i wielotygodniowym oczekiwaniu. Na miejsce zdarzenia przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe, bowiem zdajemy sobie sprawę z dyskomfortu, jaki wywołany jest przez cieknące pokrycie, niekompletną ilość dachówek na dachu i inne nieprzyjemne usterki.

Czas samej naprawy uzależniony jest od tego, jak duża jest awaria, a także od materiału pokryciowego, jaki został na danym dachu zastosowany. W końcu różne materiały będą charakteryzowały się odmienną złożonością. Mimo wszystko staramy się o jak najszybsze zakończenie prac. Podejmujemy się także prac na dachach trudnych konstrukcyjnie, których nie podjęły się konkurencyjne firmy. 

Na każdą wykonaną usługę naprawczą i remontową udzielamy GWARANCJI!

Pracująca na dachu ekipa dba o przestrzegania zasad BHP, zapewniamy zabezpieczenie pobliskiego mienia, które mogłoby ulec zniszczeniu podczas prac, traktujemy swoją pracę poważnie, starając się słuchać zastrzeżeń klienta. Współpraca z profesjonalistami to nie tylko świetnie naprawiony dach, ale także dobra komunikacja z personelem. Zostawiamy po sobie porządek, tak byś mógł odpocząć po dniu pełnym nerwów.

A gdy sama naprawa nie wystarczy - możesz skorzystać z usługi kompleksowego remontu dachu, której termin określimy indywidualnie w razie potrzeby.