Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Janki

Naprawy pokryć dachowych to coś, czym zajmujemy się codziennie od wielu lat. Działamy legalnie na terenie Janek i pobliskich miejscowości, a nasze usługi dekarskie robią furorę w okolicy. Świadczymy najwyższej jakości naprawy i remonty dachów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania, stosujemy materiały wiodących producentów. Zapewniamy najwyższą jakość pracy, która każdorazowo zostaje potwierdzona pisemną gwarancją.

 

Naprawa dachów Janki

Naprawy dachów świadczone w Jankach odznaczają się niezwykłą starannością wykonywanych przez naszą wykwalifikowaną ekipę usług. Do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy indywidualnie, ze starannością, tak by przeprowadzone prace były na najwyższym poziomie, a Ty mógł się cieszyć efektem nie tylko wizualnym, ale przede wszystkim brakiem wprowadzania jakichkolwiek poprawek przez wiele lat po zakończeniu inwestycji.

Lata praktyki, jaką mamy za sobą pozwalają nam na podejmowanie się wszystkich zleceń niezależnie od ich zakresu, wielkości trudności. Niezależnie od stosowanych na dachu materiałów i rozwiązań. Podejmujemy się prac, które inne firmy odrzuciły - my stawiamy czoła wyzwaniom i czerpiemy z nich kolejne doświadczenia, które będą procentować w przyszłości.

 

Jakie dachy naprawiamy?

U nas nie znajdziesz rozróżnienia na dachy lepsze i gorsze. My nie klasyfikujemy pokryć jako te, które będą łatwiejsze do naprawy i trudniejsze. Nie odrzucamy zleceń, nie mówimy, że się nie da. Podołamy każdemu wyzwaniu, a wszystko to po to, by zobaczyć zadowolenie na twarzy klienta. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę usług naprawczych, w tym naprawy dachów pokrytych:

- dachówką ceramiczną

- dachówką betonową

- blachodachówką

- blachą trapezową

- papą termozgrzewalną

- tytanem i cynkiem 

- miedzią krytą w karo, łuskę, na rąbek

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

- poprawki obróbek dekarskich 

 

Jeśli nie znalazłeś usługi, jaką jesteś zainteresowany - napisz, z pewnością jesteśmy w stanie zająć się kwestią, jaka Cię męczy. Zaufaj firmie, która na rynku działa od lat, nie stawiaj na przypadkowe ekipy i nieprofesjonalnych pracowników.

Kompleksowe remonty pokryć

W naszej ofercie znajdziesz także kompleksowe remonty pokryć dachowych każdego rodzaju. Zarówno tych starszych, jak i młodszych. Niejednokrotnie potrzeba remontu wychodzi podczas kolejnej naprawy, która przestaje być opłacalna. Miejmy świadomość, że materiały dachowe, tak jak każde inne nie są na stałe i nawet najtrwalsze ulegają zużyciu wraz z czasem.

Usługi remontowe, jakie są oferowane przez nasz zespół to remont dachu od A do Z, który zapoczątkowany zostaje ekspertyzą by określić dokładny zakres działań, ich koszt, potrzebne materiały. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie stosowanych rozwiązań, a także materiałów. Zajmujemy się zdjęciem starego pokrycia, przygotowaniem dachu na nowe materiały i samą kompleksową i w pełni profesjonalną pracą.

Skorzystaj z usług profesjonalistów przestrzegających zasad BHP w miejscu pracy, dbających o porządek, czystość i pobliskie mienie.

Nie ryzykuj konieczności wprowadzania kolejnych poprawek po zakończeniu naprawy bądź remontu.