Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Komorów

Profesjonalna firma dekarska, działająca na terenie Warszawy, Komorowa i okolicznych miejscowości, oferuje swoje usługi w zakresie napraw i kompleksowych remontów dachów. Niezależnie od wielkości pokrycia, użytych materiałów i technologii - my z pewnością sprostamy każdemu z powierzonych nam zadań!

Naprawa dachów w Komorowie 

Naprawa dachów na terenie Komorowa to jedna z naszych sztandarowych usług, z której od lat korzystają rzesze zadowolonych klientów. 

Usługami naprawczymi zajmujemy się od wielu lat podczas których udało nam się zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie niezbędne do solidnego i poprawnego wykonywania każdej z powierzonych nam prac. W chwili obecnej możemy powiedzieć, że żaden z materiałów pokryciowych nie jest na obcy, a dachy na jakich pracowaliśmy były tak różnorodne, że nie boimy się żadnego z wyzwań!

W zakres oferowanych przez naszą firmę usług wchodzą między innymi:

- naprawy pokryć blaszanych 

- naprawy dachów krytych dachówką ceramiczną i betonową

- naprawy dachów krytych miedzią w karo, łuskę, na rąbek

- naprawy orynnowania

- montaż i naprawy okien dachowych

- naprawy dachów z blachy tytan - cynk

a także usługi z zakresu kompleksowych remontów dachów.

 

Naprawa, czy remont dachu?

Niejednokrotnie nasi klienci miewają problem z określeniem, czy dach nadaje się jeszcze do naprawy, czy już potrzebny jes kompleksowy remont. Nie sposób ukryć, że zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie jest dość poważnym przedsięwzięciem, do którego trzeba podejść profejonalnie.

Naszym klientom oferujemy doradztwo zarówno w zakresie stosowanych rozwiązań, materiałów, jak i w określeniu, czy dany element nadaje się jeszcze do skorygowania, czy lepszym wyborem będzie wyremontowanie pokrycia. 

Świadczymy zarówno usługi remontowe, jak i naprawcze, co sprawia, że konsumenci mogą cieszyć się obsługą od A do Z, bez konieczności zmiany ekipy, nerwów związanych z poszukiwaniem nowego personelu i obsunięciami w czasie, które na budowach są powszechne. Zajmujemy się każdym rodzajem pokryć, zleceniami o różnorodnej wielkości. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, zapewniającym profesjonalne podejście do każdego ze zleceń. Swoją pracę traktujemy poważnie, a do klientów podchodzimy indywidualnie, starając się o jak największe zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

 

Czy warto stawiać na profesjonalne naprawy?

Jako wykwalifikowana brygada jesteśmy w stanie zapewnić państwu usługi na najwyższym poziomie. Zaufała nam ogromna ilość klientów indywidualnych, firm, a nawet instytucji. Współpracowaliśmy na szerokich płaszczyznach, a każde z powierzonych nam zadań zakończyło się sukcesem i zadowoleniem obu stron. 

To my zapewniamy doradztwo, solidne wykonanie, gwarancję na remonty i naprawy dachów, a także przestrzeganie zasad BHP w miejscu budowy, dbałość o mienie, na którym pracujemy, a także pobliskie budynki. Na terenie inwestycji pozostawiamy porządek, a taerminowość jest naszą niewątpliwą zaletą.

 

Powierz swój dach profesjonalnej ekipie z Komorowa! Nie ryzykuj współpracy z przypadkowymi ludźmi!

Działamy legalnie, stosując nowoczesne technologie.