Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Konstancin

 

Jeśli Państwa dach przecieka, wymaga renowacji i remontu to warto zapoznać się z usługą naprawa dachu Konstancin Jeziorna.

Dach wymaga regularnego przeglądu, lecz wciąż niewiele osób zawraca sobie tym głowę. Dopiero gdy coś wymaga naprawy, zaczynają myśleć o wezwaniu dekarza. Tymczasem wielu usterek można uniknąć. Jeśli jednak zdarzy się jakaś na przykład pod nieobecność właścicieli, to jesteśmy ekipą, która chętnie podejmie się remontu.

Czasem dach spełnia swoją funkcję, ale ze względu na wiek wymaga gruntownego przejrzenia. Naprawa dachu Konstancin Jeziorna obejmuje również i tą opcję. Jest to istotne w przypadku dachów o niestandardowych kształtach, z dużą ilością zakamarków. To właśnie w tych miejscach dochodzi często do przecieków, które są bardzo trudne do zlokalizowania.

Nasza ekipa dzięki wyspecjalizowanemu sprzętowi oraz uwadze pracowników nie pomija żadnego miejsca.

Szybka naprawa to skuteczna naprawa

Działamy również w przypadku trudnych do naprawy dachów oraz reagujemy bardzo szybko, podczas gdy nie wszyscy dekarze są do tego zdolni. Nam nie brakuje energii do pracy i dobrych chęci aby zająć się każdym dachem, jaki wymaga nawet niewielkiej naprawy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór dobrej ekipy to trudność, szczególnie w przypadku skomplikowanych i starych dachów. My działamy z polecenia zadowolonych klientów, na podstawie udanych realizacji.

Oprócz tego jesteśmy bardzo elastyczni, co pozwala dopasować czas napraw do idealnej do tego celu pogody.

 

Jakie naprawy oferujemy w ramach naszych usług na dachach w Konstancinie?

Naprawa dachu w Konstancin Jeziorna może dotyczyć bardzo wielu rzeczy. Niekiedy nawet sam właściciel nie do końca wie od czego zacząć, co jest pilniejsze.

Z pomocą fachowca określenie tego jest o wiele prostsze. Nie tylko jesteśmy w stanie powiedzieć co i jak, pomóc w dobraniu i wycenie materiałów, dokonujemy wnikliwego przeglądu całej więźby dachowej aby określić czy wymaga ona jedynie kilku napraw, czy może całkowitej wymiany.

W naszej usłudze znajdują się ponadto:

- zdejmowanie starego pokrycia dachowego,

- naprawa istniejącego pokrycia lub kładzenie nowego,

- łatanie dachów z papy,

- naprawa dachów z blachy,

- renowacja komina i jego obróbka,

- uszczelnianie likwidacja zacieków.

 

Jesteśmy ekipą bardzo żwawą. Zdjęcie starego pokrycia dachowego nie zajmuje nam dłużej niż półtora dnia. W przypadku starych domów, gdzie poddasze nie było zamieszkane jesteśmy w stanie na tyle usprawnić dach, że także ta przestrzeń użytkowa będzie możliwa do zamieszkania w przyszłości poprzez uszczelnienie i docieplenie całości.

Wszystko to w czasie naprawy dachu Konstancin Jeziorna ma niebagatelny wpływ na przyszłe funkcjonowanie całego domu.

 

Dokonujemy napraw nawet na dachach skomplikowanych, zarówno dwuspadowych, czyli najbardziej popularnych, jak i czterospadowych, naczółkowych, pulpitowych, mansardowych, charakterystycznych często dla zabytków.

Dachy wyceniamy na podstawie całych inwestycji jeśli chodzi o cenę samej usługi i materiałów. Należy przy tym pamiętać, że naprawa dotycząca dachów szczególnych kosztuje zwykle więcej.