Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Laski

Usługi dekarskie Laski 

Mieszkasz w Laskach? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy dekarskiej? Stawiasz na legalnie działającą firmę, o ugruntowanej pozycji rynkowej, w której pracują wyłącznie wykwalifikowani dekarze? Nie chcesz ryzykować współpracy z przypadkowymi ludźmi? Masz dość oczekiwania na naprawę, obsunięć w czasie, nieporządku i przypadkowych działań?

Postaw na usługi oferowane przez naszą firmę!

W zakresie naszej oferty znajdziesz: 

naprawy dachów:

Naprawa dachu jest niezwykle ważna dla ochrony mienia i powinna zostać przeprowadzona niezwłocznie po zauważeniu usterki. Niestety wielu z naszych klientów stara się odwlekać wykonanie usługi. Mimo wszystko powinniśmy mieć świadomość, że każdy dzień zwłoki działa na naszą niekorzyść, a przeciek, czy zerwana dachówka sprawia, że okoliczne materiały się psują. 

Właśnie z tego względu, każdorazowo, gdy mamy podejrzenia o to, że nasze pokrycie nie funkcjonuje prawidłowo - powinniśmy zadzwonić po specjalistycznych dekarzy z Lasek.

Usługi naprawcze przeprowadzane przez nas personel to sprawność i szybkość działania. Zanim rozpoczniemy ingerencję w pokrycie, przeprowadzamy specjalistyczną ekspertyzę, która pomoże nam w odnalezieniu przyczyny problemu i jej likwidacji. Nasze działania są trafne, nie naprawiamy czegoś, co naprawy nie wymaga i nie narazimy Cię na dodatkowe koszty związane z pracami.

Zapewniamy naprawianie pokryć wykonanych z:

blachodachówki

blachy trapezowej

dachówki ceramicznej

dachówki betonowej

tytanu i cynku

miedzi

papy termozgrzewalnej

a także: naprawy okien dachowych i orynnowania

 

W naszej ofercie znajdziesz każdego rodzaju prace związane z branżą dekarską, podejmujemy się wyzwań, które zostały odrzucone przez inne firmy. Najwyższa jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzona jest pisemną gwarancją wydawaną po zakończeniu prac.

 

remonty dachów:

Oferujemy także kompleksowe i częściowe remonty dachów. Niejednokrotnie, gdy przyjeżdżamy by naprawić uszkodzone pokrycie, spotykamy się z koniecznością przperowadzenia prac o znacznie szerszym zakresie. O ile naprawy przeprowadzane są natychmiast, by klient mógł cieszyć się naprawionym pokryciem, to na remont umawiamy się indywidualnie, w korzystnym dla zleceniodawcy terminie.

Pracujemy z użyciem najwyższej klasy materiałów i nowoczesnego sprzętu, co zapewnia nienaganne wykonanie i trwałość pokrycia jeszcze przez wiele lat po zakończeniu inwestycji.

Współpraca z naszym personelem to obsługa od A do Z, remontujemy dachy od podstaw, aż po zakończenie ich wykończenia. Z nami nie jesteś zobowiązany do korzystania z usług innych ekip. My wykonujemy wszystko samodzielnie. Zapewnimy nie tylko profesjonalne doradztwo, dobór materiałów i rozwiązań, ale także zdjęcie dotychczasowego, starego pokrycia, przygotowanie konstrukcji i podbitek pod nowe materiały, a także ich montaż.

Do prac podejdziemy indywidualnie, z należytą uwagą, dbając by wszystko zostało wykonane jak najlepiej. Zabezpieczymy i zakonserwujemy pokrycie, doszczelnimy dachówkę. 

 

Konserwacja pokryć

Pamiętaj, że naprawy i remonty to już ostateczność. Aby im zapobiec, skorzystaj z usług konserwacji pokryć dachowych, niezależnie od stosowanych materiałó. Aby dowiedzieć się, co możesz zrobić dla swojego dachu - zadzwoń. Przyjedziemy i zobaczymy co da się zrobić. 

Zaufaj specjalistom!

Każda z usług objęta jest gwarancją!