Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Latchorzew

Szybka pomoc dekarska Latchorzew 

Kiedy przecieka dach, została zerwana dachówka podczas wichury, gdy nie wiesz, jak poradzić sobie z usterką dachu - skorzystaj z profesjonalnej pomocy dekarskiej w Latchorzewie. 

Wykwalifikowana ekipa dekarska, dysponująca ogromnym doświadczeniem w branży, a także rozległą wiedzą na temat stosowanych materiałów i rozwiązań, a także nowoczesnych technologii, zajmuje się ekspresową pomocą dekarską w nagłych wypadkach.

Od innych ekip dekarskich - tych profesjonalnych, a także nieprofesjonalnych, różnimy się przede wszystkim niesamowicie szybkim przybyciem na miejsce usterki. Zadzwoń do nas, a nie spotkasz się z odmową. Nie będziesz musiał czekać na naprawę. Ograniczymy stres związany z czasem każdej z napraw.

Zajmujemy się pokryciami wykonanymi z:

papy termozgrzewalnej
dachówki ceramicznej
dachówki betonowej
blachodachówki
blachy trapezowej
miedzi
tytanu i cynku

świadczymy także usługi naprawcze w zakresie napraw okien dachowych, rynien i rur.

Czas napraw:

Czas przeprowadzonej przez nas naprawy uzależniony jest od rodzaju pokrycia, trudności konstrukcyjnej dachu, gęstości zabudowy, a także panujących w danym momencie warunów atmosferycznych. Niezależnie od czasu samych prac, możemy zagwarantować Państwu przybycie na miejsce zdarzenia jak najszybciej i wysoką jakość naprawy usterek, niezależnie od ich rozległości.

Co tak naprawdę oferujemy?

ekspresowe przybycie na miejsce

przeprowadzenie szczegółowej ekspertyzy, która pozwoli nam na zlokalizowanie przyczyny usterki

usunięcie problemu raz na zawsze

zabezpieczenie poszczególnych elementów

dbałość o mienie Twoje i sąsiadów

przestrzeganie zasad BHP

terminowość zakończenia prac

zachowanie czystości w miejscu pracy

profesjonalne doradztwo i dobór materiału

gwarancję na każdą z naszych usług 

 

Wymiana dachówki Latchorzew 

Zachęcamy także do korzystania ze standardowych usług takich jak wymiana dachówki.

Jest to podstawowa usługa, której niejednokrotnie podejmują się sami klienci. W końcu wymienienie dachówki bądź innego materiału wydaje się być dość prostą czynnością o ile nie ingerujemy w konstrukcję dachu.

Jednak każda z wymian i innych ingerencji w pokrycie dachowe powinna zostać przeprowadzona przez profesjonalny perosnel, a nie przypadkowych pracowników. W końcu prawidłowe działanie pokrycia jest możliwe tylko wtedy, gdy wszystkie z elementów działają sprawnie i są zamontowane poprawnie, współpracują ze sobie, gwarantując dobre działanie pokrycia.

To wszystko zapewniamy właśnie my - solidnie montujemy każdy poszczególny element, w razie potrzeb doszczelniamy i konserwujemy dachy.

 

Czy konieczny jest remont dachu?

Decyzja o kompleksowym, a nawet częściowym remoncie dachu nie należy do najprostyszych i powinna zostać podjęta przy solidnych argumentach. 

Nasi specjaliści pomogą Ci ją podjąć. Zajmiemy się określeniem stopnia zużycia materiałów pokryciowych i przeprowadzimy konieczne ekspertyzy.

Każdy z prowadzonych przez nas remontów to przede wszystkim indywidualne podejście i konieczna uwaga dla każdego dachu. Doradzamy, dobieramy trwałe materiały i poszczególne technologie, które najlepiej sprawdzą się na Twoim dachu.

Zapewniamy kompleksowe remonty. Korzystając z usług naszej firmy nie musisz martwić się o współpracę z innymi pracownikami. Wszystkim zajmiemy się samodzielnie. Od zdjęcia dotychczasowych materiałów po poprawki konstrukcji i montaź wybranego materiału pokryciowego.