Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Legionowo

Profesjonalne usługi dekarskie Legionowo 

W pełni wykwalifikowana ekipa dekarska, świadcząca kompleksowe usługi dekarskie na terenie Legionowa od lat, zapewnia tutejszym mieszkańcom pomoc dekarską w nagłych wypadkach, w charakterze napraw, a także remonty pokryć dachowych na większą skalę.

Dlaczego my?

Dlaczego powinieneś skorzystać właśnie z naszych usług? Podstawową różnicą pomiędzy wykwalifikowanym perosnelem, a pracownikami działającymi na własną rękę, nieprofesjonalnymi, jest możliwość udzielenia gwarancji, jaką nasza ekipa dołącz na piśmie po każdej z zakończonych inwestycji.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem wysokiej klasy, ogromną wiedzą i doświadczeniem, których brak domorosłym dekarzom. My, przed przystąpieniem do naprawy wykonujemy ekspertyzję, która pomoże nam w określeniu źródła problemu. Dzięki temu nie działamy metodą prób i błędów, nie naprawiamy dachy na chybił trafił. Zawężamy miejsce potencjalnego działania i wymieniamy jedynie te elementy, które odpowiedzialne są za wywołane zamieszanie. Nie narażamy klienta na dodatkowe koszty i stres.

Pamiętaj, że współpraca z nieprofesjonalną ekipą niejednokrotnie wiąże się z koniecznością wezwania profesjonalistów, którzy naprawią to, czego nie udało się przypadkowym pracownikom. 

 

Świadczymy naprawy i remonty pokryć dachowych

W naszej szerokiej ofercie możesz znaleźć zarówno usługi naprawcze, jak i remontowe. Niezależnie od rodzaju i zakresu zlecenia oraz od używanych materiałów, możesz mieć pewność, że podejdziemy do niego z należytą uwagą i starannością niezbędną do solidnego wykonania pracy dekarza.

Nazywamy się mistrzami w swoim fachu bowiem wieloletnia działalność w branży jest gwarancją na naprawdę solidne wykonywanie usług. My, w przeciwieństwie do innych, nie mylimy się. Bezbłędnie lokalizujemy problem i niezwykle sprawnie go usuwamy. Charakteryzujemy się terminowością, najwyższą jakością wykonania pracy, a także szybkim przyjazdem na miejsce, w któym potrzebna jest interwencja ekipy naprawczej.

Naprawiamy dachy kryte:

- blachodachówką

- blachą trapezową

- dachówką ceramiczną

- dachówką betonową

- miedzią krytą w łuskę, karo, na rąbek

- papą termozgrzewalną

- tytanem i cynkiem

- naprawiamy okna dachowe

- naprawiamy rynny i rury

- zajmujemy się poprawą obróbek dekarskich 

Remont dachu przeprowadzony przez profesjonalistów

Każdy z remontów dachów powinien zostać przeprowadzony przez profesjonalną ekipe dekarską i taką właśnie jesteśmy.

Zazwyczaj klienci nie myślą o zmianie pokrycia, a o konieczności dowiadują się podczas mniejszej lub większej naprawy. Miejmy świadomość, że każdy z elementów dachu ulega zużyciu. Eksploatowany podczas wichur, burz, ulewnych deszczy, śniegu, który niejednokrotnie zalega na dachu przez długi czas, stopniowo się zużywa. 

Właśnie z tego względu przychodzi czas na decyzję o remoncie kompleksowym bądź też częściowym.

Jako profesjonaliści określimy zakres naszego działania, znajdziemy konieczne do wymiany bądź większej naprawy słabe punkty. Sprawimy, że problemy z pokryciem znikną raz na zawsze i nie powrócą przez długi czas.

Samodzielnie zajmiemy się zdjęciem pokrycia, przygotujemy dach na nowe materiały i je zamontujemy. Korzystając z naszych usług nie jesteś zobowiązany do wzywania jakiejkolwiek innej ekipy. Ze wszystkim poradzimy sobie samodzielnie.