Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Leszno

Jako profesjonalna firma dekarska, świadcząca w Lesznie kompleksowe usługi dekarsie, zapewniamy Państwu solidne naprawy i remonty dachów.


Na dekarstwie zjedliśmy już zęby, co pozwala nam na nazywanie siebie specjalistami w tej dziedzinie. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem i wiedzą, która w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala nam na dokładne wykonywanie naszej pracy, bez konieczności wykorzystywania metody prób i błędów. To wszystko sprawia, że możemy zagwarantować Państwu najlepsze i najszybsze naprawy dachów.

Usługi naprawcze pokryć dachowych Leszno

Naprawianie dachów to nasza codzienna praca. Zajmujemy się usługami naprawczymi od wielu lat, podczas których zdobywaliśmy cenną wiedzę i doświadczenie. W połączeniu z nowoczesnym sprzętem, pozwalają nam one na szybką i sprawną lokalizację przyczyny wstąpienia usterki i jej trafną likwidację. Z nami nie będziesz musiał martwić się o poprawki po zakończeniu prac. My nie próbujemy ściągać każdego elementu po kolei, by odnaleźć ten właściwy.

W pełni wykwalifikowana ekipa dekarska z Leszna zajmie się drobnymi przeciekami, a także poważniejszymi szkodami spowodowanymi ulewami, wichurami, burzami, gradobiciami i innymi czynnikami atmosferycznymi. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroko pojęte naprawianie dachów i ich elementów. Zajmujemy się każdym z powierzonych nam zleceń, nawet jeśli wymaga ono większych nakładów czasu i pracy niż zwykle. Przyjmujemy zlecenia odrzucone przez innych, zapewniając wykonanie pracy w najwyższej jakości.

W ofercie znajdziesz naprawy pokryć dachowych wykonanych z:

- dachówki ceramicznej

- dachówki betonowej

- blachodachówki

- blachy trapezowej

- papy termozgrzewalnej 

- tytanu i cynku

- miedzi krytej w karo, łuskę, na rąbek

   a także

- naprawy rynien i rur

- naprawy okien dachowych 

- poprawki obróbek dekarskich 

 

Gdy naprawa to za mało

Czasem może się okazać, że z pozoru niewielka naprawa, wymagająca małej interwencji dekarskiej to nie wszystko. Po przeprowadzeniu ekspertyzy możemy spotkać się z koniecznością wykonania kompleksowego remontu dachu bądź określonej jego części.

Oczywiście w większości wypadków nie jest to zabieg pierwszej potrzeby, ale pojedynczy element może być przyczyną wszelkich usterek, które pojawiają się jedna po drugiej, a remont dachu może okazać się rozwiązaniem problemów, które w dłuższej perspektywnie okaże się korzysteniejsze, także finansowo.

Na remont umawiamy się indywidualnie, ustalając jego zakres i dogodny dla klienta termin.

 

Dlaczego profesjonalne naprawy w Lesznie?

Na profesjonalną naprawę powinieneś postawić dlatego, by cieszyć się doskonale wykonaną pracą przez długie miesiące po jej zakończeniu. W przeciwieństwie do przypadkowych ekip dekarskich, dołączamy do każdej z wykonanych prac GWARANCJĘ, stanowiącą potwierdzenie najwyższej jakości naszych usług.

Na miejscu pracy zapewniamy przestrzeganie zasad BHP, dbałość o Państwa mienie, a także to w pobliżu, które mogłoby ulec zniszczeniu, pozostawiamy po sobie porządek, tak byście mogli cieszyć się w pełni zakończoną pracą!

 

Nie ryzykuj współpracy z przypadkowym personelem!