Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Łomianki

Naprawy zerwanych dachów Łomianki 

Coraz częściej pojawiające się w okolicach Łomianek wichury i ulewne deszcze warunkują uszkodzenia poszczególnych pokryć dachowych. Nawet najlepiej wykonane z najwyższych materiałów dachy niejednokrotnie ulegają sile żywiołu.

Wtedy konieczna jest ekspresowa i profesjonalna naprawa. Zerwany dach nie powinien stanowić problemu nie do przebycia.

Jesteśmy profesjonalną brygadą dekarską z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z zakresu stosowanych materiałów i rozwiązań, która pozwala nam na jeszcze dokładniejsze i solidniejsze wykonywanie powierzonych nam zadań. 

Naprawy przeprowadzane przez nasz personel są szybkie, sprawne, a przede wszystkim solidne. Działania podejmowane przez nas różnią się od tych nieprofesjonalnych przede wszystkim wykonaniem ekspertyzy przed podjęciem jakichkolwiek działań wiążących się z ingerencją w dach. Nowoczesny sprzęt pozwala nam na określenie przyczyny przecieku, a także zawężenie miejsca naszych prac. Nie naprawiamy na chybił trafił. Nie działamy na oślep - wykonujemy wyłącznie przemyślane kroki, tak by nie narazić właściciela nieruchomości na dodatkowe koszty związane z pracami i matriałami, które potencjalnie zostaną zużyte.

Dlaczego warto od razu korzystać z pomocy profesjonalistów?

 


Wielokrotnie jesteśmy wzywani do pokryć, które zostały naprawione bądź wyremontowane przez przypadkowych pracowników. Z pozoru prosty montaż bądź uszczelnienie jest bardziej skomplikowane niż każdemu z nas może się wydawać. W końcu dach stanowi zespół współgrających ze sobą elementów i tylko ich dobra kondycja pozwala na uzyskanie pożądanego efektu.

Niejednokrotnie przypadkowe ekipy naprawiają wyłącznie powierzchowne, widoczne skutki, omijając prawdziwą przyczynę usterki. W rezultacie okoliczne materiały ulegają zniszczeniu, a my musimy skorzystać z kolejnej naprawy, która powtarza się systematycznie.

Pamiętaj, że wszelkiego rodzaju poprawki są znacznie kosztowniejsze, trudniejsze i trwają dłużej niż naprawa dachu od podstaw. Z tego względu warto wezwać profesjonalną pomoc natychmiast po zauważeniu nawet drobnej usterki, która szybko może przerodzić się w bardziej rozległy problem z dachem.

Oferujemy naprawy pokryć wykonanych z:

dachówki ceramicznej i betonowej

blachy i blachodachówki

papy termozgrzewalnej

miedzi

tytanu i cynku

a także innych materiałów pokryciowych

 

Remont czy naprawa?

Choć różnica pomiędzy naprawą i remontem jest dość znaczna, to niejednokrotnie właśnie od drobnej naprawy rozpoczyna się podjęcie decyzji o kompleksowym remoncie.

Specjaliści, jacy przybywają na miejsce pracy są w stanie określić stan pokrycia, jego zużycie, a także zasugerować odpowiednie działania, jakie zapobiegną zbyt częstym naprawom pokrycia. 

Nasza firma oprócz usług naprawczych, świadczy także kompleksowe remonty dachów. Działamy samodzielnie, nie korzystamy z pomocy osób postronnych. Zajmiemy się zarówno zdjęciem starych dachówek, jak i przygotowaniem dachu pod nową inwestycję i samym jej wykonaniem.

Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie, z należytą uwagą, dobieramy materiały i rozwiązania, które w danym miejscu będą najkorzystniejsze.

 

Zaufaj profesjonalistom, którzy zaoferują Ci:

pisemną gwarancję na każdą z usług

przestrzeganie zasad BHP

czystość i dbałość o mienie 

terminowość oddania usług