Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Magdalenka

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniej ekipy to już dłużej nie muszą szukać bo naprawa dachów Magdalenka to nasz dział.

Naprawa dachów w Magdalence to nasza specjalność

Magdalenka słynie z pięknych domów i równie pięknych dachów. Szkoda by przez zaciek miało się zniszczyć poddasze. Dlatego też, zaraz po zauważeniu nieszczelności zgłoś się do nas. Nasza ekipa szybko i sprawnie likwiduje zacieki i podejmuje się naprawy dachów w Magdalence. Działamy szybko ale bardzo dokładnie. Lokalizujemy miejsce newralgiczne i skutecznie je reperujemy. Naprawa dachów Magdalenka to dla nas codzienność dlatego też mamy bardzo duże doświadczenie i szeroką wiedze w tym temacie.

Świadczymy usługi dekarskie w Magdalence takie jak :

- uszczelnianie  kominów
- likwidacja zacieków
- naprawa rynien
- naprawa dachów
- łatanie dachów
- naprawa dachów z papy
- wymiana dachówek

Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki. Wieloletnie doświadczenie i wiedza nabywana przez lata działalności, pozwala nam na prace z każdym rodzajem pokrycia dachowego, niezależnie od tego jak duży jest dach, niezależnie od tego, jakie technologie zostały na nim zastosowane. 

Każda z przeprowadzanych przez nasz personel napraw, wykonywana jest świadomie, bez zbędnych prac, które mogłyby narazić właściciela domu na dodatkowe koszty związane z zakupem materiałów i samą robocizną. W tym celu używamy najnowocześniejszego sprzetu wysokiej klasy, umożliwiającego nam szybkie i sprawne odnalezienie przyczyny występującego problemu.

Stawiamy na działanie punktowe, nie stosujemy metody prób i błędów. Chcemy by nasze naprawy były dokładne, solidne, a ich efekt utrzymywał się przez długi czas po zakończeniu prac. Współpraca z naszym personelem to gwarancja zadowolenia, a także braku konieczności dokonywania jakichkolwiek poprawek przez dłuższy czas. 

Kompleksowe remonty dachów w Magdalence 

Oprócz szeroko pojętych usług naprawczych, świadczymy także kompleksowe remonty dachów w Magdalence i okolicach.

Dlaczego powinieneś skorzystać właśnie z naszych, profesjonalnych usług?

Głównie z uwagi na to, że to my, dzięki ogromnej wiedzy, jesteśmy w stanie określić, czy dach potrzebuje remontu, czy wystarczy jego naprawa. Niejednokrotnie zdarza się, że personel wezwany do przecieków, zerwanej dachówki bądź innej usterki, podejmuje decyzję o konieczności kompleksowego bądź częściowego remontu dachu, która przekazywana jest właścicielowi.

Kompleksowe usługi, świadczone podczas każdego z remontów dachu to przede wszystkim określenie zakresu prac, zdjęcie dotychczasowych elementów pokrycia, przygotowanie kostrukcji, podbitek do założenia nowych materiałów, a także w pełni profesjonalne doradztwo, w którego zakres wchodzi znalezienie odpowiednich materiałów i rozwiązań, które sprawdą się właśnie u Ciebie.

Jako profesjonaliści - zjamiemy się remontem od A do Z. Nie będziesz musiał poszukiwać poszczególnych podwykonawców. Z nami nie musisz martwić sie o nic.

Przestrzegamy zasad BHP, dbamy o mienie zleceniodawcy, a także to znajdujące się w pobliżu. Staramy się o to, by dogodzić klientowi, konsultujemy każdą z podejmowanych decyzji.

Wysoka jakość każdej pracy potwierdzona jest pisemną gwarancją, udzielaną po zakończeniu prac.