Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Modlin

Kompleksowe remonty i naprawy dachów w Modlinie

Profesjonalna firma dekarska, składająca się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem i wiedzą na temat materiałów pokryciowych, stosowanych rozwiązań i technologii, a także specjalistycznych przypadków, oferuje Państwu swoje usługi w zakresie napraw i remontów pokryć dachowych na terenie Modlina i okolicznych miejscowości.

Od lat zajmujemy się solidnymi naprawami pokryć dachowych, które uległy uszkodzeniu bądź zniszczeniu podczas gradobicia, śnieżycy, ulewnego deszczu, wichury, czy też burzy. Przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia niemal natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia od naszego klienta.

Ogromną wagę przywiązujemy do czasu pojawienia się na miejscu naprawy, a także solidnego i ekspresowego jej wykonania. Dbamy o to, by klient nie musiał być narażony na dodatkowy stres związany z oczekiwaniem na ekipę i samymi pracami, które się przeciągają.

W odróżnieniu od nieprofesjonalnych ekip, z którymi mamy do czynienia na każdym kroku, wykonujemy powierzone nam zadania starannie, bez pośpiechu, tak by efektem pracy właściciel nieruchomości mógł cieszyć się przez wiele lat po zakończeniu inwestycji bez konieczności poprawek. Dysponuejmy nowoczesnym sprzętem dekarskim, który umożliwia nam przeprowadzenie ekspertyz każdorazowo przed rozpoczęciem działania. Te z kolei wpływają korzystnie na zawężenie obszaru na którym działamy, pomagają określić miejsce występowania usterki oraz jej przyczynę.

 

Znalezienie przyczyny problemu jest niezwykle ważne, bowiem tylko jej likwidacja pozwoli nam na pełne usunięcie szkody, a problemy z dachem nie będą powracać raz po raz. Nieprofesjonalna naprawa niejednokrotnie kończy się koniecznością wezwania ekipy dekarskiej, a poprawki są znacznie trudniejsze i kosztowniejsze od przeprowadzenia naprawy od samego początku.

Nie ryzykuj - zadzwoń, gdy tylko wykryjesz usterkę!

Zakres usług naprawczych:

- dachy kryte dachówką betonową

- dachy kryte dachówką ceramiczną

- dachy kryte blachodachówką

- dachy kryte blachą trapezową 

- dachy z papy termozgrzewalnej 

- dachy wykonane z tytanu i cynku

- naprawy okien dachowych

- naprawy orynnowania i rur

- poprawki obróbek dekarskich

 

oprócz napraw, świadczymy także kompleksowe remonty dachów!


Oczywistym jest, że każde z pokryć dachowych, niezależnie od wieku, technologii i jakości zastosowanych na nim materiałów, ulega stopniowemu zużyciu. Eksploatowane przez wiele lat dachy wymagają więc remontu.

W niektórych przypadkach są to prace kompleksowe, w innych wystarczą działania miejscowe. 

Zazwyczaj nasi klienci nie przypuszczają, że dobrym posunięciem byłby remont. Powtarzające sie naprawy róznych elementów zwiastują rychłą konieczność zainwestowania w kompleksowe prace, bowiem same naprawy stają się zbyt kosztowne, a co za tym idzie tracą dotychczasowy sens. 

Remonty od napraw różnią się przede wszystkim czasem oczekiwania. Te drugie przeprowadzamy natychmiastowo, w przypadku pierwszych istnieje konieczność umówienia się na dogodny dla klienta termin.

 

Prace świadczone przez firmę dekarską charakteryzują się dokładnością i solidnością. Każde z powierzonych nam zleceń wykonujemy od podstaw. Wszystkim zajmujemy się samodzielnie, doradzamy i poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań.

Skorzystaj z usług brygady dekarskiej, zapewniającej:

gwarancję na każdą z usług

porządek na miejscu pracy

przestrzeganie zasad BHP

dbałość o mienie Twoje i sąsiadów