Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Nadarzyn

Solidne naprawy dachów Nadarzyn

Solidne naprawy dachów, jakie wykonujemy w Nadarzynie i okolicznych miejscowościach to nasza codzienna praca, na której zjedliśmy już zęby. Działamy legalnie od wielu lat na tymże terenie, a nasi klienci charakteryzują się zadowoleniem ze świadczonych przez naszą brygadę dekarską usług. 

Przez lata działalności w branży dekarskiej udało nam się zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę z zakresu stosowanych materiałów i rozwiązań, która w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem wiodących producentów pozwala nam ja jeszcze dokładniejsze i skuteczniejsze wykonywanie remontów, a także napraw. 

Pozwala nam to na wykonywanie najwyższej jakości usług dekarskich. W odróżnieniu od nieprofesjonalnych, przypadkowych ekip, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę. Uważamy jedynie najwyższej klasy materiałów, zapewniających trwałość pokrycia jeszcze przez wiele lat po zakończeniu inwestycji. 

Naprawy wykonywane przez naszą brygadę zawsze przebiegają szybko i sprawnie. Charakteryzują się dokładnością i precyzją wykonania. 

Zawsze przed podjęciem prac naprawczych wykonujemy szczegółowe ekspertyzy, które pozwalają nam na trafne określenie przyczyny problemu. Nie wykonujemy napraw na chybił trafił, nie stosujemy metody prób i błędów. Zawsze staramy się na możliwie jak najdokładniejsze zawężenie miejsca prac, by nie wymieniać sprawnych elementów pokrycia i nie narażać poszczególnych klientów na dodatkowe koszty.

W naszej obszernej ofercie znajdziesz między innymi naprawy pokryć wykonanych z:

- papy termozgrzewalnej 

- dachówki ceramicznej

- dachówki betonowej

- blachy trapezowej

- blachodachówki

- tytanu i cynku

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

- poprawki obróbek dekarskich 

 

Czy konserwacja dachu jest ważna?

Zazwyczaj skupiamy się na usługach takich jak remontowe i naprawcze. W końcu są one jednak dość oczywistą sprawą. Likwidacja szkód i usterek zdaje się być naturalną kwestią dla firmy dekarskiej.

Jednak konserwacja dachów działa tak samo jak profilaktyka przeciw chorobom w przypadku ludzi. Nie powinniśmy więc zaniedbywać działań konserwacyjnych, przeglądów, które mogą zminimalizować ryzyko wystąpienia uszkodzenia w trakcie wichury, gradobicia, czy też ulewy. 

Nasza ekipa dekarska zajmuje się także konserwacją dachów, w tym dachów blaszanych, które pokrywamy wytrzymałą farbą zapewniającą im jeszcze większą trwałość. 

Reasumując konserwacje, przeglądy i sprawdzenia stanu Twojego pokrycia powinny zostać wpisane do Twojego corocznego kalendarza. Działania tego typu mogą uchronić Cię przed kosztowniejszymi naprawami, a także przyspieszonym remontem pokrycia.

Remonty dachów w Nadarzynie 

Świadczymy także usługi remontowe dachów wykonanych z każdego rodzaju pokrycia. W razie takiej konieczności przyjeżdżamy na miejsce, określamy zakres przyszłych prac oraz ich termin, uzgadniamy szczegóły, dorazamy, wspólnie z klientem poszukujemy najlepszych materiałów i rozwiązań, które będą doskonałe dla jego pokrycia.

Do każdej usługi podchodzimy bardzo indywidualnie, skupiamy na niej całą uwagę i dbamy o zadowolenie klienta.

Po zakończeniu inwestycji otrzymają Państwo pisemną gwarancję na wykonaną pracę.