Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Nowa Iwiczna

Szybka pomoc dekarska Nowa Iwiczna

Dekarze, podczas wichur, ulewnych deszczy, burz, gradobić, obfitych opadów śniegu mają ręce pełne roboty.

Dachy niejednokrotnie nie są w stanie oprzeć się żywiołowi, a zerwane dachówki i przecieki spędzają sen z powiem mieszkańców Nowej Iwicznej.

Już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o to, czy wezwana ekipa przyjedzie na miejsce zdarzenia na czas. Już nigdy więcej nie będziesz oczekiwał na dekarzy przez wiele godzin. My działamy natychmiastowo, w dbałości o komfort naszych klientów, tak by zminimalizować stres związany z samą naprawą dachu. W końcu samo zdarzenie losowe jest już wystarczająco stresujące dla każdego z nas. 

Ekspresowa pomoc ekipy wykwalifikowanych dekarzy, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży, a także ,wiedzą na temat stosowanych materiałów, rozwiązań i samych technologii, to przede wszystkim brak oczekiwania i terminów. Działamy tak szybko, jak to możliwe. 

Przyjeżdżamy do klienta, starannie określamy miejsce, w jakim występuje problem i sprawnie przeprowadzamy naprawę.

Ekspertyzy, jakie wykonujemy przed rozpoczęciem każdej z napraw pozwalają nam na dokładne określenie przyczyny usterki, bo tylko jej odnalezienie i likwidacja pozwoli na uzyskanie długotrwałego efektu.


Pobieżne uszczelnienia i naprawy, wykonywane przez przypadkowy personel niejednokrotnie kończą się wezwaniem profesjonalnej ekipy. W końcu pokrycie dachowe jest złożonym tworem, w którym każdy z poszczególnych elementów musi działać bez zarzutu. W przeciwnym razie prędzej, czy później będzie konieczny kompleksowy remont naszego pokrycia. 

Kluczowym dla powodzenia naprawy jest dokładność działań, które przeprowadzone zostaną przez ludzi, którzy na branży dekarskiej zjedli już zęby.

 

Zakres świadczonych napraw:

dachy kryte dachówką ceramiczną

dachówką betonową

blachodachówką

blachą trapezową

papą termozgrzewalną

miedzią

tytanem i cynkiem

naprawy okien dachowych

naprawy orynnowania

poprawki obróbek dekarskich

uszczelnienia pokrycia

 

a także wiele, wiele innych.

 

Konserwacja dachów Nowa Iwiczna

Zdecydowana większość naszych klientów skupia się na wysokiej jakości napraw i remontów, jednak to właśnie profilaktyka w postaci systematycznej i profesjonalnej konserwacji dachów jest w stanie uchronić nasze pokrycie przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych oraz znacznie przedłużyć jego żywotność.

W ofercie firmy znajdziesz także usługi związane z konserwacją dachów na szeroką skalę. Niezależnie od tego, czym pokryty jest Twój dach - możesz sprawić, że będzie wyglądał świetnie przed długi czas.

Zainwestuj w konserwację, dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić - zadzwoń!

 

Kompleksowe remonty

Firma dekarska z doświadczeniem zajmie się także kompleksowymi remontami dachów. 

Od innych ekip odróżnia nas to, że zajmujemy się remontem od A do Z i nie korzystamy z pomocy postronnych firm. Sprzęt, wiedza i doświadczenie, jakimi dysponujemy pozwala nam na pracę kompleksową. Sami zdejmiemy dotychczasowe materiały, przygotujemy dach na położenie nowej dachówki, dobierzemy materiały i rozważymy różne technologie, by Twoje pokrycie spełniało swoje funkcje jak najlepiej.

Na miejscu pracy pozostawimy porządek, zachowamy bezpieczeństwo i nie uszkodzimy Twojego mienia. 

 

Każda z naszych usług objęta jest pisemną gwarancją.