Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Nowy Dwór Mazowiecki

Naprawa uszkodzonych dachów Nowy Dwór Mazowiecki

Uszkodzony dach spędza Ci sen z powiek? Wichura szalejąca w Twojej okolicy zerwała dachówkę? Zaobserwowałeś uciążliwy przeciek, który zagraża wyglądowi poddasza? Chcesz znaleźć ekipę dekarską, świadczącą kompleksowe usługi z zakresu napraw i remontów?

Doskonale trafiłeś!

Jesteśmy wykwalifikowaną ekipą, świadczącą swoje usługi od lat na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Działamy legalnie, dzięki czemu możemy zapewnić Ci pisemną gwarancję na każdą z wykonaną przez naszą ekipę prac. 

Od przypadkowych, nieprofesjonalnych ekip różnimy się przede wszystkim ogromną wiedzą i doświadczeniem, które umożliwia nam skuteczną i solidną pracę na dachach trudnych konstrukcyjnie, z użyciem nowoczesnych technologii, sprzętu, rozwiązań, na dachach krytych rozmaitymi materiałami, także tymi, które są na naszym terenie spotykane znacznie rzadziej niż dachówka, czy blacha.

Usługi naprawcze świadczone przez profesjonalistów to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości usług. My, w przeciwieństwie do przypadkowych pracowników, nie próbujemy znaleźć przyczyny usterki na chybił trafił.

Każdorazowo, przez rozpoczęciem działań naprawczych, zawsze wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę, która umożliwia nam zawężenie miejsca prac. Dzięki temu możemy z powodzeniem podjąć miejscową naprawę, bez zdejmowania dodatkowych elementów pokrycia.

Nie narazimy Cię na dodatkowe koszty naprawy, nie narazimy Cię na dodatkowy stres, bowiem ten, którego doświadczyłeś z powodu usterki jest wystarczająco duży.

 

Zakres usług naprawczych:

naprawy dachów krytych dachówką ceramiczną

naprawy dachów krytych dachówką betonową

naprawy dachów krytych blachodachówką

naprawy dachów krytych blachą trapezową

naprawy dachów z papy termozgrzewalnej

naprawy dachów krytych miedzią w karo, łuskę, na rąbek

naprawy dachów tytan - cynk

naprawy rynien i rur

naprawy okien dachowych

poprawki obróbek dekarskich

 

a także

kompleksowe remonty dachów

wymiana dachówki, blachy, a także innych materiałów pokryciowych

 

Konserwacja dachów w Nowym Dworze Mazowieckim 

Konserwacja dachów jest niemniej ważna niż ich regularna naprawa i remonty wykonywane, co jakiś czas.

Pokrycie dachowe, tak jak inne elementy naszego domu, garderoby, sprzety, ulega systematycznemu zużyciu. Konserwacja przperowadzona przez wykwalifikowanych dekarzy, posiadających odpowiednią wiedzę w tym zakresie, przy użyciu odpowiednich materiałów i sprzętu to szansa na przedłużenie żywotności pokrycia i odciągnięcie jego ewentualnego remontu w czasie.

Chcesz sprawdzić, co możesz zrobić dla swojego dachu? Zadzwoń! Przyjedziemy i zobaczymy, co da się zrobić.

 

Wymiana dachówki

W naszej ofercie znajdziesz także standardowe usługi wymiany dachówki. Walifikowana obsługa przeprowadzi jej sprawną i szybką wymianę, a Ty nie będziesz musiał martwić się o żadną z potrzebnych kwestii. Zapewnimy doradztwo, znajdziemy odpowiednie rozwiązania dla Twojego pokrycia.

Nieważne, czy pokrycie Ci się zwyczajnie znudziło, czy też wymaga remontu bądź naprawy - my zajmiemy się każdą z tychże kwestii.

Podejmując współpracę z naszym personelem nie musisz martwić się o konieczność zatrudnienia jakiejkolwiek dodatkowej firmy. 

Zapewniamy bezpieczeństwo pracowników, mienia, a także osób postronnych. Pozostawiamy po sobie czystość i zadowolenie.

 

Zaufaj profesjonalistom!