Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Otwock

Solidna, w pełni wykwalifikowana ekipa dekarska, pracująca na terenie Otwocka, świadczy kompleksowe usługi dekarskie w tym naprawy i remonty dachów. Jesteśmy najlepszym z możliwych wyborem, a nasi klienci charakteryzują się zadowoleniem z wykonywanych przez nas napraw.

 

Co stanowi o najwyższej jakości napraw pokryć dachowych?

Nasza firma świadczy najwyższje jakości usługi naprawcze, o czym przekonały się przez wiele lat naszej działalności rzesze klientów zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, a nawet instytucji państwowych. Co tak naprawdę stanowi o tym, że to właśnie nas powinieneś wybrać?

Doświadczenie i wiedza na temat pokryć, materiałów i rozwiązań stosowanych na dachach, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem wiodących producentów pozwala nam na doskonałe wykonywanie wszelkiego rodzaju napraw. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z rozmaitymi materiałami, niecodziennymi technologiami, co sprawia, że teraz jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, nawet jeśli wcześniej zlecenie zostało odrzucone przez inną firmę z uwagi na zbyt dużą trudność wykonania.

Jakość usług wykonywanych na terenie Otwocka potwierdzona jest GWARANCJĄ udzielaną po zakończeniu prac o każdym charakterze.

Jesteśmy profesjonalistami i tak też podchodzimy do powierzonych nam zadań. W przeciwieńtwie do przypadkowych firm, zapewniamy Państwu ekspertyzę, która pomoże w określeniu zakresu naprawy, dobór odpowiednich materiałów i technologii, które świetnie sprawdzą się w Państwa domach, przy jednoczesnym spełnieniu swoich zadań, a także solidną, sprawną i terminową pracę.

Zapewniamy przestrzeganie zasad BHP, zabezpieczenie mienia, także tego sąsiadującego z placem budowy. Po zakończeniu działań, zostawiamy po sobie porządek, tak by po ciężkim dniu pełnym stresu i nerwów nie było dodatkowej pracy do zrobienia.

Zakres napraw w Otwocku:

Zakres usług naprawczych jest naprawdę szeroki. Każdy z naszych potencjalnych klientów odnajdzie coś dla siebie.

Świadczymy między innymi:

- naprawy dachów z papy termozgrzewalnej 

- naprawy dachów krytych dachówką ceramiczną i betonową

- naprawy dachów blaszanych

- naprawy dachów z miedzi

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

- poprawki obróbek dekarskich

a także wiele, wiele innych.

 

Jeśli drobna naprawa to za mało

Może zdarzyć się, w szczególności przy pracach na starszych dachach, że pokrycie wymaga remontu. Kolejne naprawy, które stają się codziennością przestają być bowiem opłacalne. W naszej ofercie znajdziesz także kompleksowe usługi remontowe dachów. 

Nasza ekipa zajmuje się pracą od A do Z, bez konieczności korzystania z pomocy pracowników z innych firm. 

Nie należy martwić się jednak na zapas. Po wystąpieniu awarii przyjedziemy i dokładnie sprawdzimy pokrycie, określając, czy remont jest konieczny. Może się zdarzyć, że problem tkwi w jednym, wadliwym elemencie dachu i to determinuje kolejne usterki, jakie pojawiają się częściej niż zwykle.

Nie martw się na zapas - zaufaj profesjonalisom i ciesz się świetnie wyglądającym dachem!