Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Ożarów Mazowiecki

Naprawy dachów Ożarów Mazowiecki 

Naprawy dachów prowadzone przez profesjonalną firmę dekarską na terenie Ożarowa Mazowieckiego odznaczają się niezwykłą dokładnością, indywidualnym podejściem do każdego pokrycia, dostosowaniem materiałow i rozwiązań do wymagań, jakie narzucone są przez konstrukcję dachu i jego umiejscowienie. 

Jako w pełni profesjonalna firma, składająca się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, dysponujących doświadczeniem i wiedzą nabywaną przez lata pracy na dachach, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi dekarskie, których jakość potwierdzona jest GWARANCJĄ.

O naszej przewadze nam innymi brygadami działającymi na tymże terenie stanowi profesjonalny sprzęt wiodących producentów, który znacznie usprawnia proces poszukiwania przyczyny występującej na dachu usterki. W przeciwieństwie do przypadkowych ekip nie stosujemy metody prób i błędów, nie naprawiamy dachu na chybił trafił, licząc na to, że w końcu uda nam się trafić w sedno problemu.

Przed rozpoczęciem działań naprawczych przeprowadzamy szczegółową ekspertyzę, która pozwoli nam na określenie miejsca, w którym powinniśmy zacząć działać, wymienić element, uszczelnić pokrycie. Współpraca z naszą ekipą jest więc gwarancją solidnie przeprowadzonej naprawy, do której nie będziesz musiał wprowadzać kolejnych poprawek. To, co naprawimy nie ulegnie zepsuciu przez długi czas, a Ty pożegnasz się z daną usterką na długo. 

Zakres wykonywanych przez nas napraw:

- dachy kryte miedzią

- dachy kryte dachówką ceramiczną i betonową

- dachy kryte blachodachówką i blachą trapezową

- dachy z papy termozgrzewalnej 

- dachy tytan - cynk

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

- kompleksowe remonty pokryć dachowych

 

Naprawianie czy remontowanie?

Świadczymy zarówno usługi naprawcze, jak i remontowe. Jednak decyzja o tym z jakiej powinieneś skorzystać wcale nie jest taka oczywista. Niejednokrotnie okazuje się, że wizyta w celu naprawy dachu kończy się ustaleniem terminu kompleksowego remontu pokrycia. W szczególności jeśli chodzi o starsze dachy i wyeksploatowane materiały starszej generacji - zalecane jest wyremontowanie dachu.

Jako profesjonaliści świadczymy kompleksowe usługi remontowe od A do Z. Zajmujemy się zarówno zdjęciem dotychczasowych materiałów, przygotowaniem dachu pod nową inwestycję, jak i stworzeniem nowej konstrukcji i pokryciem jej dachówką, papą, blachą lub innym materiałem, który wybierzemy w porozumieniu z klientem, w oparciu o jego wymagania, także te wizualne.

Dlaczego wyłącznie profesjonalne usługi dekarskie?

Na terenie Ożarowa jesteśmy zdecydowanie najlepszym wyborem, jakiego możesz dokonać. To my dysponujemy doświadczonym personelem z wiedzą i doświadzeniem, który został wyposażony w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, pozwalający na jeszcze sprawniejsze i dokładniejsze wykonywanie powierzonych nam zadań.

To korzystając z naszej oferty nie musisz matwić się o wysoką jakość wykonania, bowiem ta potwierdzona jest gwarancją. To my dbamy o bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych, przestzreganie zasad BHP i mienie, jakie znajdzie się w pobliżu placu budowy.

 

Nie ryzykuj konieczności wprowadzenia poprawek, skorzystaj z oferty firmy o stabilnej pozycji na rynku!