Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Piaseczno

Pomoc dekarska Piaseczno

Zauważyłeś, że dach przecieka? Wichura zerwała dachówkę z pokrycia? Gradobicie spowodowało widoczne szkody? Zalegający na dachu śnieg odcisnął na nim swoje piętno?

Nie zwlekaj! Skorzystaj z profesjonalnej pomocy wykwalifikowanej ekipy dekarskiej, dzialającej na terenie Piaseczna i pobliskich miejscowości. 

Od lat zapewniamy mieszkańcom kompleksową pomoc w każdej sytuacji. W przeciwieństwie do nieprofesjonalnych ekip i konkurencyjnych firm - zjawiamy się na miejscu wykonywania zlecenia niemal natychmiast. W miarę możliwości przyjeżdżamy jak najszybciej, by zminimalizować stres związany z samym faktem powstania usterki. W końcu dach jest zwieńczeniem domu i to on osłania nas przez znaczną częścią czynników atmosferycnych i chroni nasze mienie przed różnego rodzaju zniszczeniami.

Naprawmiay dachy solidnie, tak byś nie musiał martwić się o jakość wykonanej usługi i ewentualne poprawki w krótkim od zakończenia inwestycji czasie. Używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów wiodących producentów, odznaczających się zwiększoną trwałością, a wszystko to z dbałości o komfort klienta.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem światowej klasy producentów, pracownikami, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie w branży. Wszystko to pozwala nam na wykonywanie prac dekarskich w najwyższej jakości standardzie. 

Przed rozpoczęciem każdej z powierzonych nam napraw, szczegółowo określamy przyczynę występującego problemu. Tylko poznanie podstaw usterki pozwala na jej poprawne i solidne usunięcie i sprawia, że nie pojawi się ona w najbliższym czasie ponownie. W tym celu wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę, która pomaga personelowi określić miejsce przyszłych prac.

Zawężamy możliwie jak najbardziej obszar, w którym będziemy pracować. Nie działamy metodą prób i błędów, nie ryzykujemy prac na oślep. Wykonujemy zlecenie precyzyjnie, tak by nie narażać klienta na poniesienie dodatkowych kosztów naprawy.

 

Zakres usług naprawczych w Piasecznie:

Zakres usług, jaki znajdą Pańństwo w ofercie jest naprawdę szeroki. Od lat pracujemy z różnego rodzaju materiałami pokryciowymi. Wykonujemy zlecenia na dużych, a także mniejszych dachach. Mamy doświadczenie w naprawach zaawansowanych konstrukcyjnie i technologicznie dachów, a także tych zupełnie standardowych i prostych.

Naprawiamy pokrycia wykonane z:

- dachówki ceramicznej

- dachówki betonowej

- blachodachówki

- blachy trapezowej

- papy termozgrzewalnej

- miedzi krytej w karo, łuskę, na rąbek

- wykonujemy naprawy okien dachowych

- poprawiamy obróbki dachowe

- naprawiamy rynny i rury

- zajmujemy się kompleksowymi remontami dachów

Remonty dachów

Jeśli Twój dach wymaga remontu - dobrze trafiłeś.

Oprócz napraw zajmujemy się również kompleksowymi, a także częściowymi remontami pokryć. Nasi specjaliści zajmą się określeniem zakresu, w jakim będziemy wykonywać wybraną przez Ciebie usługę.

W razie potrzeby doradzimy co do najkorzystniejszych rozwiązań, technologii, materiałów stosowanych w branży dekarskiej. Dobierzemy je na Twoje indywidualne potrzeby i warunki panujące w Twojej okolicy.

Współpraca z naszym zespołem to gwarancja wykonania usługi od A do Z bez konieczności wzywania do pracy innych ekip.

Zapewniamy zarówno rozbiórkę poprzedniego pokrycia, jak i przygotowanie dachu pod nową inwestycję i samo sam remont dachu.

Na co trzeba zwracać główną uwagę podczas naprawy dachu u Ciebie w Piasecznie?

Przede wszystkim najistotniejszym elementem jest wybór materiału z którego daną usługę chcemy wykonać. Bo trzeba sobie powiedzieć od samego początku, że przy nawet najwybitniejszych umiejętnościach dekarza podczas używania słabego gatunkowo materiału nie można oczekiwać cudów. Tak ułożona konstrukcja będzie nie wytrzymała.

Dlatego nie należy oszczędzać, jeżeli chcesz mieć gwarantowane poczucie bezpieczeństwa. Przez dach ucieka 25% ciepła co oznacza niesamowicie duże straty, które dają o sobie znać przy opłacaniu to kolejnych dużych rachunkach. Straty te często powodowane są mostkami termicznymi powstającymi w punktach, w których brakuje odpowiedniego zabezpieczenia. W efekcie ciepło przedostaje się przez przegrodę dachową, poddasze wyziębia się, a rachunki wciąż i wciąż rosną.

Nie należy być centusiem w momencie stawiania konstrukcji, która ma za zadanie być trwała.

Jeżeli oczekujemy by dach był trwały oraz długo umilał czas spędzany z rodziną we wspólnym domostwie nie zważaj uwagi na materiały tańsze i dużo gorsze. Ponieważ to sprawi, że wykonanie naprawy dachu będziesz musiał powtórzyć. Da Ci to dużo większe koszty i stracone nerwy. Odpowiedni materiał izolacyjny skutecznie ogranicza utratę ciepła.

Jaka jest zmora dla dekarzy w Piasecznie?

Głównym problemem w branży dekarskiej są obróbki. Dekarze zajmujący się obróbkami komina albo okien dachowych wykorzystują przede wszystkim blachę albo taśmę uszczelniającą (jest to specjalistyczna taśma, która charakteryzuje się niezwykłą elastycznością, trwałością i łatwością użytkowania podczas montażu).

Natomiast dekarz nie musi posiadać specjalistycznych narzędzi do cięcia i wyginania blachy- duża rozciągliwość w obydwu kierunkach sprawia, że dekarz może bezproblemowo w miarę szybko ale zdecydowanie skutecznie wykonać odpowiednie prace.

Wysoka jakość produktów, coś na czym nigdy nie oszczędzamy.

Bardzo ważnym elementem jest fakty by jakość materiału pokryciowego jak i stosowanie akcesoriów była jak najwyższa. Tylko oryginalne produkty z gwarancją producenta dają bowiem inwestorom pewność, że produkt będzie funkcjonował prawidłowo przez lata i nie będą przyczyną kosztownych remontów.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekspertami w swoim fachu. Możemy doradzić co do wyboru materiałów jakie należałoby zamontować. Z chęcią dzielimy się wiedzą jaką posiadamy. Ponieważ wykonujemy tylko perfekcyjny montaż dachów. Podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego klienta.

Ponieważ chcemy spełnić wasze marzenia o ciepłym i miłym gniazdu rodzinnym. Którego dach daje całej rodzinie poczucie pewności i bezpieczeństwa. Zależy nam by każdy wyszedł z naszej współpracy zadowolony, ponieważ największą satysfakcją dla dekarza wykonującego swoją pracę jest zadowolony i szcęsliwy klient. Zależy nam na waszym szczęściu w waszym domu w Piasecznie z idealnie funkcjonującym dachem

Zaufaj firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej!