Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Piastów

Jesteśmy profesjonalną firmą dekarską, oferującą kompleksowe usługi remontowo - naprawcze na terenie Piastowa i okolicznych miejscowości. Działamy legalnie od wielu lat, a nasi klienci charakteryzują się zadowoleniem z wykonanych przez nasz zespół prac. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych, nieprzypadkowych pracowników, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy są w stanie zapewnić państwu najwyższej klasy obsługę i wykonywanie zadań najlepiej jak potrafią.

Naprawianie dachów w Piastowie

Naprawy i remonty dachów to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam na wykonywanie kompleksowych usług niezależnie od zastosowanych na dachu materiałów pokryciowych i rozwiązań, także tych, które są zaawansowane technologicznie. Niestraszne nam żadne z wyzwań, z jakmi przyjdzie nam się zmierzyć. Pracownicy wyposażeni w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, umożliwiający pracę z materiałami takimi jak: papa termozgrzewalna, blacha trapezowa, miedziana, blachodachówka, dachówka ceramiczna i betonowa, a także wiele innych, podejmą się napraw i remontów na każdym z dachów, także tym trudnym konstrukcyjnie.


Przyjmujemy zlecenia, które zostały odrzucone przez inne firmy, nie boimy się trudności. Działamy na terenie Piastowa, a także pobliskich miejscowości. Dojeżdżamy do klientów, wyceniamy, sprawdzamy jaki zakres powinny mieć prace. 

W naszej ofercie znajdziesz także montaż okien dachowych, naprawy rynien i rur, poprawki obróbek dekarskich, naprawy więźb dachowych, a także wiele innych.

Oferujemy kompleksową obsługę, od A do Z, tak byś mógł cieszyć się spokojem, nie denerwować zmianą poszczególnch ekip, a przy tym mieć pewność, że pokrycie zostanie wykonane najlepiej, jak to możliwe.

Dlaczego profesjonalna ekipa dekarska?

Na rynku możesz znaleźć ogromną ilość ofert od nieprofesjonalnych ekip dekarskich, a także pojedynczych pracowników, którzy zajmują się tego typu usługmi. Dlaczego warto postawić na firmę, działającą legalnie? 

Chociażby dlatego, że na każdą z wykonanych przez nasz zespół prac, udzielamy gwarancji. Nie sposób ukryć, że doświadczenie i wiedza są kluczowe dla poprawnego wykonania zadania, a naszemu personelowi nie brakuje żadnego z nich. W końcu wieloletnia działalność pozwoliła nam na naukę. Naszym klientom zapewniamy najwyższej jakości usługi, niezależnie od wieku dachu, a także stosowanych materiałów.

Spotkaliśmy się już z ogromną ilością rozwiązań, które dobierane są do wymagań klienta i panujących warunków. Korzystanie z oferty profesjonlanje firmy to gwarancja zadowolenia, terminowego zakończenia prac, a przede wszystkim długotrwałego efektu, bez konieczności poprawek przez wiele lat.

 

Remont, czy naprawa dachu?

Niejednokrotnie decyzja o naprawie bądź remoncie bywa trudna. Masz dylemat, czy Twoje pokrycie nadaje się już do remontu, czy wystarczy kilka poprawek? Skorzystaj z wiedzy naszych pracowników, którzy określą zakres występujących problemów i pomogą Ci zdecydować o wielkości przedsięwzięcia. Wskażemy słabe punkty dachu, dobierzemy lepsze rozwiązania, sprawimy, że będziesz zadowolony z inwestycji!

Zaufaj firmie dekarskiej o ugruntowanej pozycji rynkowej!