Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Raszyn

Naprawa dachów w Raszynie

Naprawami dachów na terenie Raszyna zajmujemy się od wielu lat. Wykwalifikowana ekipa lekarska, dysponująca ogromną wiedzą z zakresu stosowanych materiałów i rozwiązań, a także doświadczeniem i nowoczesnym sprzętem wiodących producentów zajmie się naprawieniem każdej z możliwych usterek Twojego dachu. 

Mieszkasz w Raszynie? Wichura, gradobicie lub ulewa niekorzystnie wpłynęła na Twój dach? Wykryłeś przeciek? Nie masz pewności, czy wszystko jest w porządku? Zadzwoń! 

Specjaliści pojawią się na miejscu możliwie jak najszybciej i przeprowadzą solidną ekspertyzę, która wykaże, czy konieczna jest natychmiastowa naprawa, w jakim zakresie będzie się ona odbywać, a także od którego z miejsc w pokryciu powinny zostać rozpoczęte prace naprawcze.

Od przypadkowych brygad dekarskich różnimy się tym, że nie używamy metody chybił trafil podczas wykrywania przyczyny problemu z dachem. Prace rozpoczynamy dopiero wtedy, gdy mamy pewność, że wyznaczony element jest przyczyną występującej usterki. Nie bawimy się w metodę prób i błędów. Dbamy o to, by prace przebiegały sprawnie i szybko, bez zbędnych prób, które nie wnoszą niczego do wykonywanego zadania. 

Wysoka jakość, a w zasadzie najwyższa, potwierdzona jest gwarancją, którą dołączamy do każdej zakończonej usługi, niezależnie od tego czy jest to remont, czy naprawa. W wyznaczonym czasie jesteśmy gotowi do wszelkiego rodzaju poprawek, napraw i zapewnienia Państwu doskonałej kompleksowej pomocy w razie popełnienia jakiegokolwiek błędu przy prowadzonej naprawie.

Niejednokrotnie pracowaliśmy z rozmaitymi materiałami pokryciowymi, na dachach trudnych konstrukcyjnie, większych i mniejszych, w trudnych warunkach, na dachach, których naprawy nie chciał podjąć się nikt inny tylko my. Zaufały nam rzesze klientów indywidualnych, małych, a także dużych firm, a nawet instytucji państwowych.

 

Zakres nszych usług obejmuje szeroko pojęte usługi dekarskie w tym naprawy pokryć wykonane z:

- dachówki ceramicznej

- dachówki betonowej

- blachodachówki

- blachy trapezowej

- miedzi krytej w karo, łuskę, na rąbek

- tytanu i cynku

- papy termozgrzewalnej 

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

a nawet kompleksowe remonty dachów w każdym zakresie. 

 

Różnice pomiędzy remontem, a naprawą

Różnice pomiędzy remontem, a naprawą dachu zdają się być dość oczywistą kwestią. Mimo to większość przperowadzanych przez nas remontów rozpoczyna się od wezwania ekipy do naprawy usterki powstałej w dachu po wichurze lub ulewie.

Podstawową różnicą między tymi usługami jest zakres wykonywanych przez nas działań oraz oczekiwanie na ich realizację. W przypadku napraw staramy się o jak najszybsze przybycie na miejsce budowy, by ograniczyć stres domowników i straty mienia związane z usterką. Na remont umawiamy się z odpowiednim wyprzedzeniem, tak by czas prac był dogodny zarówno dla nas, jak i właściciela posiadłości.

Remonty przeprowadzane są kompleksowo od zdjęcia starszych elementów, poprawek podbitek i całości konstrukcji po wybór nowych materiałów i rozwiązań, które spełnią Twoje wymagania.