Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Rybie

Naprawianie dachów Rybie

Wykwalifikowana ekipa dekarska, działająca od wielu lat, oferuje swoje usługi dekarskie w zakresie remontów i napraw każdego rodzaju dachu. Pracujemy z pokryciami krytymi rozmaitymi materiałami - tymi spotykanymi częściej, a także nieco mniej standardowymi.

Zaufały nam rzesze klientów indywidualnych, mniejszych i większych firm, a także instytycji państwowych. Do każdej powierzonej nam pracy, niezależnie od wielkości zlecenia, rodzaju usługi, trudności konstrukcyjnej dachu, użytych materiałów pokryciowych, gęstej zabudowy, podchodzimy bardzo indywidualnie - my podejmiemy się wyzwania, gwarantując przy tym zadowolenie z efektu, jaki po sobie pozostawimy. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm z branży dekarskiej, nie odmawiamy wykonania zlecenia, a nawet podejmujemy się napraw, których nikt inny nie chciał się podjąć. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Zakres usług naprawczych Rybie:

- naprawy dachów krytych dachówką ceramiczną

- naprawy dachów krytych dachówką betonową

- naprawy dachów krytych blachodachówką

- naprawy dachów krytych blachą trapezową

- naprawy dachów krytych miedzią w karo, łuskę, na rąbek

- naprawy dachów tytan - cynk

- konserwacja dachów

- naprawa okien dachowych

- naprawa rynien i rur

- poprawki obróbek dekarskich

Gdy potrzebny jest remont dachu

Czasem sama naprawa to za mało. Szalejące wichury, burze, ulewne opady deszczu i śniegu, znacznie obciążają każde z pokryć dachowych Niestety żaden z materiałów, nawet ten najwyższej jakości nie jest w stanie wytrzymać każdych warunków atmosferycznych. Wzmożone eksploatowanie poszczególnych elementów sprawia, że prędzej czy później będzie potrzebny remont dachu

Może to być kompleksowe lub też częściowe działanie ukierunkowane na dany fragment pokrycia.

Zazwyczaj konieczność remontu zgłaszamy właścicielowi budynku podczas zupełnie standardowej naprawy, która wygląda dość niewinnie. 

Właśnie z tego względu powinieneś korzystać wyłącznie z usług specjalistycznej brygady dekarskiej, która dysponuje wiedzą i doświadczeniem, niezbędnym do podejmowania trafnych decyzji. Niejednokrotnie współpraca z przypadkowymi, nieprofesjonalnymi dekarzami kończy się koniecznością wezwania profesjonalnej ekipy.

Brak wystarczającej wiedzy, specjalistycznego sprzętu umożliwiającego wykonanie ekspertyzy i zawężenie miejsca prac, stanowi o dość przypadkowym działaniu. Naprawianie pokrycia na oślep nie jest tutaj dobrym rozwiązaniem bowiem naraża właściciela nieruchomości na dodatkowe koszty, nie dając gwarancji na usunięcie powstałego problemu. 

Jako w pełni wykwalifikowana firma świadcząca kompleksowe usługi dekarskie, gwarantujemy Państwu najwyższej jakości pracę, potwierdzoną gwarancją wydawaną każdorazowo na piśmie. W czasie jej trwania klient uprawniony jest do korzystania z bezpłatnej pomocy w naprawie dachu, o ile ta wynikać będzie z niedociągnięć z winy praocwników, które zdarzają sie niezwykle rzadko.

Na placu budowy dbamy o bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych, przestrzeganie zasad BHP, dbamy też o Twoje mienie, a także mienie sąsiadów. Pozostawimy po sobie porządek, zapewnimy profejsonalną pomoc i doradztwo. Pomożemy w doborze materiałów i stosowanych w danym miejscu technologii, także tych najnowocześniejszych.