Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Serock

Naprawy pokryć dachowych Serock 

W Serocku działamy od wielu lat, zajmując się profesjonalnym naprawieniem dachów wykonanych z rozmaitych materiałów pokryciowych.

W ofercie firmy dekarskiej znajdziesz między innymi naprawy dachów krytych:

- blachodachówką

- blachą trapezową

- miedzią

- dachówką ceramiczną

- dachówką betonową

- papą termozgrzewalną

- tytanem i cynkiem

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

- poprawki obróbek dekarskich

- a także remonty dachów każdego rodzaju

 

Systematyczna kontrola, konserwowanie dachów, a także ich naprawianie na bieżąco jest niezwykle ważną dla utrzymania pokrycia w dobrej kondycji technicznej i wizualnej kwestią. To wszystko jesteśmy w stanie Ci zapewnić.

Każdorazowo, po zakończonej naprawie dachu, oferujemy naszym klientom jego zakonserwowanie. Ma ono największy sens w przypadku pokryć blaszanych, te bowiem, zwłaszcza jeśli mają już swoje lata, lubią rdzewieć. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej klasy, wiodących producentów, tak by wykonane prace wyglądały świetnie przez długi czas, bez konieczności jakichkolwiek poprawek. 

Naprawy tylko z nami

Jeśli zauważyłeś problem występujący na Twoim dachu nie zwlekaj z wezwaniem profesjonalnej pommocy. Solidnie wykonana naprawa jest możliwa tylko i wyłącznie przy współpracy z profesjonalną ekipą dekarską. Korzystanie z usług przypadkowych brygad, próby działania na własną rękę i naprawianie dachu bez odpowiedniej wiedzy zazwyczaj kończy się koniecznością wezwania ekipy dekarskiej, która poprawi to, co udało nam się popsuć.

Pamiętajmy, że dach to złożona konstrukcja, a jej działanie może zaburzyć nawet najmniejszy błąd. Zadbaj o to, by całość współgrała, nie ingeruj w poszczególne elementy dachowe bez odpowiednich narzędzi, doświadczenia i kompleksowej wiedzy. W przeciwnym razie naprawa może nie ograniczyć się jedynie do powstałego przecieku, czy zerwanej dachówki.

Ze swojej strony gwarantujemy przeprowadzenie profesjonalnej ekspertyzy, która pozwoli nam na dokładne określenie problemu. Nie działamy na oślep, nie pracujemy z użyciem metody prób i błędów. Jesteśmy poważną ekipą, ceniącą sobie szybkość, sprawność i terminowość oddawania poszczególnych zleceń.

Z nami nie musisz martwić się o konieczność zatrudniania kolejnych ekip, które wykonają poszczególne elementy. Współpraca z naszą brygadą dekarską to gwarancja kompleksowych usług.

W Serocku, a także okolicznych miejscowościach jesteśmy najbardziej doświadczoną brygadą, której prace można zaobserwować w zdecydowanej większości popularnych miejsc.

Remonty starszych pokryć

Naprawy to nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania. Świadczymy także kompleksowe usługi remontowe, które okazują się strzałem w dziesiątkę zwłaszcza w przypadku starszych pokryć, które wymagają regularnych napraw. W końcu żaden z materiałów nie odznacza się wieczną trwałością, a dach również ulega zużyciu.

Na remont umawiamy się indywidualnie w dogodnym terminie. Ustalamy dokładny zakres pracy i czas ich przebiegu.

Nigdy więcej nie martw się o jakość wykonanych prac! Każda usluga objęta jest gwarancją.