Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Stare Babice

Naprawy i remonty dachów Stare Babice 

Naprawy i remonty dachów świadczone przez wykwalifikowaną ekipę dekarską n a terenie Starych Babic, a także okolicznych miejscowości cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów indywidualnych, firm, a także instytucji państwowych, zadowolonych z wykonywanych przez nasz personel usług dekarskich.

 

Jesteśmy profesjonalna ekipą, która w branży dekarskiej działa od wielu lat. Doświadczenie i wiedza, jaką udało nam sie nabyć podczas wielokrotnych prac na dachach trudnych konstrukcyjnie, gdzie zastosowano zaawansowane technologie, prace z różnorakimi materiałami pokryciowymi, pozwoliły nam na poznanie dachów i ich wykończenia od podszewki. 

Możemy nazwać się mistrzami w swoim fachu, bowiem każdy z pracowników zna systemy funkcjonowania pokrycia, co pozwala mu na dokładne zlokalizowanie przyczyny usterki nawet wtedy, gdy poprzednie ekipy nie mogły sobie z nią poradzić. Podejmujemy się każdych napraw, nawet tych najtrudniejszych. Nie boimy się wyzwań i specjalistycznych prac na wysokościach.

 

Każdorazowo naprawę rozpoczynamy od poznania przyczyny problemu. W tym celu, przy pomocy wysokiej klasy sprzętu wykorzystywanego w dekarskie, przeprowadzamy ekspertyzę, której zadaniem jest wykazanie przyczyny problemu, zlokalizowanie go i zawężenie miejsca prac do niewielkiego fragmentu dachu. Przeprowadzone przez nas działania sprawiają, że naprawa prowadzona jest miejscowo, bez wykonywania zbędnych ruchów, które w większości wypadków są związane z dodatkowymi kosztami, na jakie zostaje narażony zleceniodawca.

Zakres oferowanych przez nas usług naprawczych jest naprawdę szeroki, a do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie, z należytą starannością.

Naprawiamy pokrycia wykonane z:

papy termozgrzewalnej

dachówki betonowej

dachówki ceramicznej

blachodachówki

blachy trapezowej 

tytanu i cynku

miedzi

       a także innych stosowanych powszechnie materiałów.

 


Od nieprofesjonalnych ekip różnimy się przede wszystkim starannością oraz szybkim, pewnym przyjazdem na miejsce naprawy. Z nami nie musisz martwić się o wydłużony czas oczekiwania i ewentualne terminy. Przywiązujemy ogromną uwagę do komfrotu każdego z naszych klientów, minimalizując stres związany z oczekiwaniem na brygadę dekraską.

Każdorazowo, po zakończeniu naprawy lub remontu, udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane pokrycie.

 

Remonty przeprowadzane przez nasz personel są kompleksowe. Nie korzystamy z pomocy innych firm. Wszystko wykonujemy samodzielnie. Po określeniu zakresu remontu, stwierdzeniu, czy będzie on kompleksowy, czy też częściowy, zajmiemy się ustaleniem terminu prac dogodnym dla klienta.

Prowadzone na dachach prace są przeprowadzane od początku do końca. Samodzielnie przygotowujemy stare pokrycie do remontu, zajmujemy się przygotowaniem konstrukcji i podbitek, zajmujemy się doborem materiałów i propozycją rozwiązań, jakie najlepiej sprawdzą się w danym wypadku, a także kompleksowo wykonujemy każdą z prac na wysokości, łącznie z uszczelnieniami. 

 

Dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnych dekarzy?

Tylko my jesteśmy w stanie zoferować Ci pełen profesjonalizm usług dekarskich.

Każdy z naszych klientów może liczyć na:

pisemną gwarancję

terminowość oddania prac

solidność wykonania

pozostawienie porządku w miejscu pracy

przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

zabezpieczenie mienia, także tego znajdującego się w pobliżu

 

a przede wszystkim dobry kontakt z personelem na miejscu pracy.