Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Truskaw

Remont dachu Truskaw

Remonty dachów świadczone przez w pełni profesjonalną brygadę dekarską na terenie Truskawia cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów indywidualnych, mniejszych i większych firm, a także instytucji państwowych. 

W ostatnim czasie nasze ekipy remontowo - naprawcze obserwują coraz częstsze wykonywanie prac dekarskich przez przypadkowych pracowników. Nieprofesjonalne usługi nie są jednak dobrą alternatywą dla wykwalifikowanych dekarzy, dysponujących ogromną wiedzą i doświadczeniem z zakresu materiałów i rozwiązań stosowanych w branży dekarskiej od lat, a także nowoczesnych technologii. 

Pamiętaj, że dach stanowi złożony twór, do którego sprawnego działania niezbędny jest nienaganny stan każdego z elementów pokrycia. Od dachówki, przez podbitkę, elementy konstrukcji i wszelkiego rodzaju uszczelnienia odpowiedzialne za brak przecieków. 
Przypadkowa ingerencja w pokrycie dachowe, bez specjalistycznego sprzętu, działanie na chybił trafił, niejednokrotnie wiąże się z koniecznością wezwania profesjonalnej ekipy, która naprawi to, co pozostawili po sobie poprzednicy.
Oczywiście - poprawiamy dachy po innych, aczkolwiek powinieneś mieć świadomość, że znacznie prostsze, a przede wszystkim mniej kosztowne jest pracowanie na dachu, w którego pokrycie nikt wcześniej nie ingerował. Próba naprawy, czy remontu wiąże się przecież z podjęciem działań, na które my moglibyśmy się nie zdecydować.

 

Remonty świadczone w Truskawiu to jedna z naszych sztandarowych usług.

Każdorazowo schemat działań remontowych jest zbliżony i rozpoczyna się od dokładnego ustalenia zakresu prac. Wykonujemy zarówno kompleksowe remonty, jak i tylko częściowe działania remontowe. Zajmujemy się każdego rodzaju pokryciem, niezależnie od gęstości zabudowania, rodzaju dachu, trudności konstrukcyjnej, stosowanych materiałów, a także technologii, jakie zostały na nim użyte. 

Korzystając z naszych usług dostajesz pełen pakiet remontowy, bez martwienia się o dodatkowe ekipy:

zapewniamy specjalistyczne ekspertyzy dekarskie
określamy zakres remontu
pomagamy w wyborze materiałów i rozwiązań
zajmujemy się zdjęciem dotychczasowego pokrycia
przygotowujemy konstrukcję dachu pod inwestycję
wykonujemy krycie dachówką, blachą, papą, a także innymi materiałami

 

Naprawiamy dachy w Truskawiu

Oprócz usług remontowych, w ofercie znajdziesz też prace naprawcze.

Naprawa dachu to jedna z czynności, jakiej powinieneś podjąć się tuż po zauważeniu usterki. Po wichurach, ulewnych deszczach, śnieżycach, gradobiciach, a także innych niekorzystnych warunkach atmosferycznych, warto wezwać profesjonalną ekipę, składającą się z dekarzy, by określić, czy pokrycie nie uległo zniszczeniu.

W przeciwieństiwe do innych, działamy bardzo świadomie. Zanim podejmiemy się jakiejkolwiek pracy, wykonujemy specjalistyczną ekspertyzę, która pozwala na zawężenie obszaru prac możliwie jak najbardziej. 
Kiedy uda nam się wykryć przyczynę występującej usterki, przystępujemy do działania. W końcu tylko jej dokładne usunięcie pozwoli Ci na pozbycie się problemu raz na zawsze. Niekompleksowa naprawa zazwyczaj kończy się koniecznością wprowadzenia kolejnych poprawek po krótkim czasie od zakończenia prac naprawczych.

Postaw na nas, bo:

dysponujemy nowoczesnym sprzętem dekarskim

świadczymy naprawy wysokiej jakości, co potwierdzone jest gwarancją

mamy wiedzę i doświadczenie

doradzimy w zakresie materiałów

zajmiemy się naprawami dachów i rynien