Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa Dachów Warszawa

Nasza główna działalność dotyczy wszelkiego rodzaju naprawy i remontów pokryć dachowych na wszystkich typach dachów w Warszawie i okolicach.

Od ponad 24 lat specjalizujemy się w branży dekarskiej z czego ponad 11 lat tyczy się wąskiej specjalizacji jaką jest naprawa dachów.

 

Czy warto wykonywać naprawy dachu ?

 

Zdecydowanie warto to robić, choćby ze względów ekonomicznych. W przypadku, gdy naszemu dachu dolega jakaś usterka np w postaci przecieku, nie trzeba przecież wymieniać całej jego połaci, wystarczy naprawić miejsce w dachu, które za to odpowiada.

Prócz walorów ekonomicznych, szybka naprawa dachu ma też skutki budowlane. Chodzi o to, że jeżeli z naprawą czekamy zbyt długo, woda, która penetruje dana nieszczelność przedostaje sie w niższe partie poszycia dachowego, gdzie powoduje kolejne uszkodzenia wszystkich materiałów izolacyjnych oraz stropów i sufitów.

 

Jakie naprawy dachów wykonuje nasza ekipa dekarska z Warszawy ?

 

 Naprawiamy wszystkie rodzaje poszycia dachów za wyjątkiem trzciny, poniżej przedstawiamy wszystkie rodzaje dachów z wyszczególnieniem i podziałem na materiały:

--> uszczelnianie przecieków
--> likwidacja dziur w dachu
--> remonty kominów
--> montaż systemów podgrzewania rynien
--> naprawa ław kominiarskich
--> naprawa płotków przeciwśniegowych
--> kompleksowe naprawy dachów pokrytych papą termozgrzewalną
--> naprawy membrany PVC
--> naprawa dachów pokrytych dachówką ceramiczną i cementową
--> naprawa blachodachówki
--> naprawa membrany i folii dachowej
--> naprawy gontów bitumicznych
--> naprawy dachu krytego blachą ocynk
--> naprawa w technologii podwójnego rąbka stojącego
--> naprawy dachów krytych blachą miedzianą
--> naprawa dachu krytego blachą tytanowo-cynk
--> naprawy dachowe z blachy aluminiowej

Szybkość napraw dachowych to gwarancja spokojnego snu!

 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna jest szybkość w momencie, gdy na głowę leje się woda. W takim przypadku należy działać niezwłocznie i natychmiast podjąć kroki, aby dany przeciek zlikwidować.

Czas gra tutaj ważną rolę, ponieważ im dłużej zwlekamy tym bardziej narażamy się na koszta późniejszej naprawy. Właśnie w tym celu stworzona została usługa szybkiej naprawy dachu na terenie Warszawy, którą oferuje nasza firma.

 

Nasze ekipy dekarskie zadziałają błyskawicznie, aby zlikwidować zaciek na Państwa dachu budynku mieszkalnego lub też firmowego. Każda ekip wyposażona jest w odpowiedni specjalistyczny sprzęt oraz podstawowe materiały, które potrzebne są przy takim rodzaju prac.

Bo tak naprawdę co reprezentuje sobą dobrze ułożony dach?

Dach dla właściciela domu stanowi w pewnej kwestii wizytówkę. Głownie funkcją ułożenia prawidłowo dachu nie są walory estetyczne tylko nadanie pewnego poczucia bezpieczeństwa. Bo takie właściwości powinna posiadać dobrze ułożona dachówka. A my jesteśmy w stanie to dla Ciebie zrobić. Funkcjonujemy na rynku dekarskim nie od dziś.

Jak nasza firma świadczy swoje usługi dekarskie może was zaskoczyć w Warszawie?

 

Przede wszystkim jesteśmy poważną firmą figurującą na rynku dekarskim nie od dziś! Posiadamy obszerne doświadczenie, którym z chęcią się dzielimy. Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci z pierwszego zdarzenia w dekarstwie. Charakteryzuje nas dotrzymywanie danego słowa. Jak to rozumieć?

 

Terminowość jest naszą główną cechą. Jest to punkt którego NIGDY NIE PRZEKRACZAMY! Po wcześniejszym ustaleniu terminu zakończenia prac trzymamy się rygorystycznie danego słowa.

Oczywiście zdarzają się sytuacje w których praca dekarza musi zostać wstrzymana, taką kwestią jest przede wszystkim pogoda. Jednakże przy wystąpieniu tej niechcianej ewentualności, która definitywnie ogranicza nasze możliwość bezzwłocznie klient jest informowany o zaistniałej sytuacji.

W takim momencie staramy się ustalić optymalnie termin dogodny dla nas wszystkich.

 

Doświadczenie, które zdobyliśmy na terenie Warszawy jest ogromne.

A za wykonaniem naszych prac stoi obszerne grono zadowolonych klientów. Jednak nie poprzestajemy na laurach tylko za wszelką cenę i w każdej możliwej sytuacji chcemy udowodnić, że jesteśmy jedną z lepszych firm działającą w usługach naprawy dachów.

 

Współpraca w zawodzie dekarza jest bardzo ważna. Ten aspekt odzwierciedla atmosferę panującą w firmie. D

ekarze świadczący usługi w naszej firmie pracują ze sobą od wielu lat. Renowacja dachów przestała być dla nich wyłącznie pracą natomiast skoczyło na stopień wzmożonego zainteresowania. Czyli? Praca nie należy do ciężkich, jeżeli lubisz to co robisz.

A naprawa dachów jest dla nas hobby, które pielęgnujemy. Staramy się systematycznie przeprowadzać szkolenia dla naszych pracowników, którzy zajmują się renowacją dachów.

Czego dotyczą takie szkolenia? Jest to nabycie bądź utrwalanie wiedzy dotyczącej technik naprawy dachów. Również bezustannie aktualizujemy wiedzę na temat materiałów znajdujących się na rynku. Tak byśmy byli w stanie jak najlepiej naprawić wasz dach!

 

Fachowość jest to coś co gwarantujemy jeżeli skorzystasz z naszych usług naprawy dachów. Doświadczenie, które posiadamy nauczyło nas wiele. Realizujemy zlecenia tak by każda ułożona dachówka wyglądała tak samo.

Czyli jak? Otóż perfekcyjnie.

 

Co mogą zagwarantować pracownicy w naprawie waszego dachu?

 

Nasi pracownicy są w firmie naprawy dachów niezwykle doceniani za wykonaną pracę. Ponieważ mamy niesamowite pojęcie jak taka praca jest nagminnie ciężka. Skoro pracownik czuje się doceniany odwzajemnia się dobrze wykonaną pracą.

Dekarze pracujący dla nas wykonują swoją prace sumiennie i starannie, dochodzimy do perfekcji w naprawie dachów w Warszawie.

Każde nowe zlecenie daje nam możliwość wykazania się w czymś czym jesteśmy praktycznie najlepsi! Nie straszni nam są wymagający klienci bo mamy możliwość nauczenia się czegoś nowego. Choć funkcjonując te wszystkie lata na rynku praktycznie nic nie jest nas w stanie zaskoczyć.

 

Gwarancja i bezpieczeństwo naprawianych dachów

Wszystkie nasze ekipy dekarskie działają legalnie zatem wystawiamy zarówno faktury jak i rachunki oraz stosowne gwarancje na każdą wykonaną pracę naprawczą, która została nam zlecona.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, zatem mają Państwo pewność spokoju gdyby coś poszło nie tak, oczywiście nie dopuszczamy do takowych sytuacji, gdyż zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

To my poprawiamy dachy po innych, a nie na odwrót !

 

Najczęstsze przyczyny naprawy dachów w Warszawie

 

Pierwszą oraz najczęstszą przyczyną związaną z naprawami dachów w Warszawie, jest ich nieszczelność.

Polska to kraj w którym występują skrajne warunki atmosferyczne. Zimą możemy dostrzec silne opady śniegu, deszczu lub gradu.

 

 

Takie warunki zewnętrzne powodują rozszczelnienie pokryć dachowych, a także zmianę walorów estetycznych. W lecie możemy zauważyć  silne fale gorąca wraz z mocnymi wiatrami i opadami deszczu.

Te sytuacje również mogą powodować uszkodzenia pokrycia dachowego. Cykliczna renowacja dachu oraz dbałość o jego właściwości hydroizolacji są niezwykle ważne. To naturalne, że wszelkie pokrycia dachowe ulegają uszkodzeniom na skutek oddziaływania zmiennych warunków atmosferycznych.

 

Inną przyczyną naprawy dachów w Warszawie jest zły montaż pokryć dachowych lub dobór nieodpowiednich materiałów zastosowanych na dachach. Konsekwencją takich działań jest niska odporność na warunki panujące na zewnątrz budynku.

Aby uniknąć wysokich kosztów związanych z naprawami dachów w Warszawie, skontaktuj się z nami.

 

Zajmujemy się naprawami dachów w Warszawskie, nasze usługi dotyczą dachów spadzistych i płaskich. Naprawiamy dachy z dachówki ceramicznej i betonowej, dachy pokrywane blachą, papą, dachy kryte gontem oraz łupkiem.

Czeka Cię naprawa dachu i nie wiesz w jaki sposób jej uniknąć? Unikanie naprawy może spowodować powstanie większych uszkodzeń, co w przyszłości może skutkować potrzebą przeprowadzenia remontu generalnego dachu.

Naprawa dachu z czasem bywa konieczna, a każde jej przesuwanie w terminie może powodować nagromadzenia się większych kosztów.

 

Dlaczego nie naprawiane dachu tworzy dodatkowe koszty? Każda nawet najmniejsza szczelina zaistaniała na pokryciu dachowym powinna być niezwłocznie obejrzana przez fachowego dekarza.

Z mijającym czasem mała i pozornie nieszkodliwa szczelina może przeobrazić się w dużo większy problem. Zamiast załatania nieszczelności na dachu, będziemy zobligowani do wymiany części pokrycia dachowego.

Ponieważ dach bezustannie jest narażony na warunki atmosferyczne, nie wiemy w jakim czasie nieszczelność może stać się dużo większym problemem niż zakładaliśmy.

Nowoczesne dachy nie potrzebują częstych przeglądów – tak naprawdę wystarczy je sprawdzać raz w roku, najlepiej po zimie. Nieco więcej uwagi wymagają natomiast dachy starsze, szczególnie wykonane z papy czy dachówek starego typu. Najwięcej szkód z reguły powodują jesienne wichury i ulewy oraz zalegająca na dachu pokrywa śnieżna zimą.

Najlepszym terminem na oględziny starego dachu jest jesień oraz wiosna. Nowoczesne dachy wymagają wizyty dekarza raz w roku, najlepiej wiosną.

 

Jak naprawić przeciekające dachy w Warszawie?

 

Czas naprawy oraz koszty związane z naprawą dachów w Warszawie, są w dużym stopniu uzależnione od rodzaju uszkodzenia, a także lokalizacji zaistniałego problemu.

W jaki sposób sami możemy zauważyć, że nasz dach przecieka? Przypatrz się sufitowi oraz ścianom czy nie są widoczne wilgotne plamy lub wilgoć się nie zbiera. Kolejnym sygnałem na przeciek dachu jest pojawienie się grzyba wokół komina.  

Warto sprawdzić stan pokrycia od strony wewnętrznej (na strychu), a także od strony zewnętrznej (wyglądając przez okno dachowe). Każda, choćby najmniejsza usterka powinna być natychmiast naprawiana.

Szybka naprawa dachu pozwoli uniknąć większych szkód, a zarazem przyczyni się do zaoszczędzenia pieniędzy poprzez bieżące eliminowanie awarii. Zauważając grzyb lub zwilgocenia na ścianie i suficie, powinniśmy bezzwłocznie skontaktować się z fachowym dekarzem.

 

Do naprawy dachów w Warszawie  można zastosować masę  uszczelniającą.

Masami uszczelniającymi mogą być masy bitumowe lub masy zawierające włókna elastyczne. Masy uszczelniające z włóknami elastycznymi kosztują więcej niż masy bitumowe, lecz odznaczają się lepszą wodoszczelnością oraz wyższą wytrzymałością.

Dużą zaletą mas uszczelniających jest ich łatwe użytkowanie, masy można nakładać na oczyszczone i mokre powierzchnie.

 

Dach to nieodłączny element każdego budynku, pełni on istotną rolę każdego domostwa. Podkreśla on wizualną bryłę budynku, jednak najważniejszą funkcją dachu jest ochrona całego domostwa.

Dach zabezpiecza dom, przed utratą ciepła a także nieraz groźnymi czynnikami zewnętrznymi. Naprawa dachów w Warszawie jest niekiedy koniecznością.

Dlatego też do prac wokół dachu w Twoim domu, wezwij doświadczonych dekarzy, którzy profesjonalnie zajmą się naprawą Twojego dachu w Warszawie.

 

Naprawa dachów w Warszawie, jak tego uniknąć? 

 

Naprawa dachów w Warszawie to niekiedy droga inwestycja. Jak można zapobiec powstaniu powikłań na dachach?

Regularne przeglądy dachu pozwalają zapobiec powstaniu trudnych do usunięcia przecieków i innych awarii. Dach warto kontrolować przed nadejściem zimy oraz po jej zakończeniu, wówczas można zadbać o właściwe zabezpieczenie pokrycia dachowego w najbardziej niekorzystnych okresach.

Przegląd dachu zleć profesjonalnej ekipie dekarskiej, która kompleksowo zadba o Twój dach.

Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się Twoim dachem w Warszawie.

 

Umyjemy Twoje pokrycie dachowe, szczegółowo sprawdzimy hydroizolacje, a w przypadku usterki dokonamy wszelakich napraw dachów płaskich jak i również dachów spadzistych w Warszawie.

Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie dostosowane do potrzeb naszych klientów na terenie Warszawy i okolic. Nasza firma gwarantuje usługi na najwyższym poziomie i zapewnia nowoczesne rozwiązania sprawdzone w Europie zachodniej.

Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie dostosowane do potrzeb naszych klientów indywidualnych, podmiotów biznesowych, komercyjnych, przemysłowych, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, deweloperów oraz instytucji publicznych. Nasze usługi posiadają gwarancję. 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, zadzwoń po fachowego dekarza +48 517-739-630