Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Wesoła

Dach to jednen z najważniejszych elementów Twojego domu. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jakakolwiek usterka przyprawia nas o palpitacje serca i ogromny stres. Właśnie z tego względu naprawy dachów powinny być przeprowadzane wyłącznie przez profesjonalne firmy dekarskie.

Jesteśmy wykwalifikowanymi dekarzami, świadczącymi swoje usługi w Wesołej i okolicach. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wiedzą zdobywanymi przez lata pracy w różnych warunkach, z rozmaitymi materiałami pokryciowymi, przy stosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych. 

Naprawy dachów Wesoła

W Wesołej naprawiamy dachy solidnie, profesjonalnie, a przede wszystkim ekspresowo. Nasz personel dojeżdża na miejsce zdarzenia tuż po zgłoszeniu usterki dachu. Dbamy o zadowolenie klientów, którzy mogą cieszyć się natychmiastową pomocą, bez konieczności długiego oczekiwania na termin, jak to ma miejsce w przypadku konkurencyjnych firm. 

Każdy przeciek, dachówka która odpadla, bliżej niezlokalizowana przyczyna występującej usterki to dodatkowy stres. Chcemy oszczędzić Ci nerwów i jak najszybciej zadbać o to, by pokrycie wróciło do stanu sprzed awarii, a Ty mógł się cieszyć spokojem nie tylko w czasie świąt, ale także zwyczajnego, standardowego i zupełnie szarego dnia.

 

Jak przebiega naprawa dachu?

Naprawy dachów prowadzone przez wykwalifikowanych dekarzy zawsze przebiegają sprawnie i szybko. Jednak by móc rozpocząć pracę konieczne jest zdobycie niezbędnych informacji i sprawdzenie całości dachu.

Zanim przystąpimy do wymian, napraw, staramy się zlokalizować problem, by trafnie rozpocząć działania naprawcze. Prowadzimy ekspertyzy, w których przeprowadzeniu pomaga nam nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, umożliwiający jeszcze dokładniejsze działanie. 

W przeciwieństwie do innych nie stosujemy metody prób i błędów, nie naprawiamy na hybił trafił, nie liczymy na łud szczęścia. Każda z napraw prowadzona jest świadomie, tak, by zlikwidować przyczynę problemu, a nie sam jej skutek. W końcu kluczem do sukcesu jest trwałe usunięcie usterki, tak by nie pojawiała się ona notorycznie co jakiś czas. 

Do każdej z wykonanych usług dołączamy GWARANCJĘ, świadczącą o najwyższej jakości pracy.

Zakres napraw pokryć

W naszej ofercie znajdziesz naprawy każdego rodzaju pokryć dachowych, między innymi tych wykonanych z:

- blachy trapezowej

- blachodachówki

- dachówki ceramicznej

- dachówki betonowej

- tytanu i cynku

- papy termozgrzewalnej 

- naprawy okien dachowych

- naprawy orynnowania i rur

- poprawki obróbek dekarskich 

 

Remont, gdy naprawa to za mało

W przypadku starszych pokryć może okazać się, że kolejna naprawa to za mało. W końcu starsze materiały, które przeszły już swoje mogą wymagać wymiany. Wtedy umawiamy się na konkretny, dogodny dla klienta termin i określamy zakres remontu dachu.

Przprowadzane przez nas remonty są kompelksowe - od A do Z, tak byś nie musiał martwić się o konieczność poszukiwania dodatkowej ekipy, która odpowiedzialna będzie za podbitkę dachową, czy też inny element. 

Zaufaj profesjonalistom udzielającym gwarancji na każdą z wykonanych prac. Postaw na ludzi zachowujących porządek i przestrzegających zasad BHP.