Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Wiązowna

Remont dachu

Remont dachu to przedsięwzięcie, którego nie warto powierzać przypadkowym ekipom remontowo-budowlanym. W końcu stanowi on zwieńczenie prac na budynku, a żaden z nas nie chciałby by kolejny raz prace uległy opóźnieniom, a przypadkowi pracownicy wykonali jakikolwiek z elementów niesolidnie. Z tego względu warto skorzystać z usług w pełni profesjonalnej i wykwalifikowanej brygady remontowej działającej od wielu lat na terenie Wiązownej i okolicznych miejscowości. 

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi remontowe, nasi wykwalifikowani pracownicy, dysponujący doświadczeniem nabywanym podczas różnorodnych prac, wyposażeni w nowoczesny sprzęt i wiedzę z zakresu samych materiałów, a także stosowanych technologii, zajmują się zleceniem od podstaw do samego końca. Korzystając z naszych usług nie będziesz musiał martwić się o profesjonalną poradę, rozbiórkę starego dachu, wykonanie konstrukcji, samo pokrycie dachu, a nawet mienie znajdujące się wokół budynku, na którym pracujemy.

W ofercie znajdziesz między innymi:

- kompleksowe remonty dachów 

- naprawy konstrukcji więźb dachowych

- podbitka dachowa

- montaż okien dachowych 

- poprawki obróbek dekarskich 

- remonty rynien i rur

a także usługi naprawcze:

- naprawy dachów z blachodachówki 

- naprawy dachów krytych dachówką betonową lub ceramiczną

- naprawy dachów z miedzi krytych w karo, łuskę lub na rąbek 

- naprawy dachów krytych papą termozgrzewalną 

- naprawy blachy trapezowej 

- naprawy okien dachowych

- kompleksowe usługi naprawcze

 

Dlaczego właśnie my? - naprawy dachów Wiązowna

Dlaczego powinieneś skorzystać z usług profesjonalnej firmy remontowo budowlanej? Bo to my gwarantujemy pełen profesjonalizm działań, a co za tym idzie solidne wykonanie pracy. Dysponujemy sprzętem, umożliwiającym nam zajęcie się każdym z powierzonych nam dachów niezależnie od jego wieku, zastosowanych technologii i rozwiązań, a także materiałów.

Brygada składająca się wyłącznie z ludzi z doświadczeniem gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, którego doskonałe wykonanie jest dla nas priorytetem. Każdy z powierzonych nam dachów musi zostać wykonany porządnie, tak by klient mógł cieszyć się efektem wizualnym przez wiele lat przy jednoczesnym braku konieczności wykonywania remontu. 

Współpraca z naszą firmą to dbałość o zadowolenie, przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy, zapewniamy bezpieczeństwo znajdującego się w pobliżu mienia, a przede wszystkim działamy legalnie i na każdy z wykonanych remontów i napraw udzielamy GWARANCJI


Powierz swój dom w ręce odpowiedniego personelu i już nigdy więcej nie denerwuj się z powodu nieporozumień pomiędzy Tobą, a pracownikami!

Szybkość i terminowość usług remontowo - naprawczych

Naprawianie dachów wymaga od każdego z nas zaangażowania. W końcu przeciekający dach nie może czekać na wolny termin, który znajdzie się po wielu tygodniach. Z tego względu usługi naprawcze świadczone są możliwie w jak najszybszym terminie. W miarę możliwości staramy się dojechać jak najszybciej na miejsce zdarzenia, wykryć źródło problemu i niezwłocznie je usunąć.

W przypadku planowanych z wyprzedzeniem dużych prac w postaci remontów - przyjeżdżamy, wyceniamy i wspólnie ustalamy termin. W zależności od ilości zleceń i trudności wykonania powierzonej nam przez Ciebie pracy, data prac zostanie dostosowana do obydwóch stron. 

 

Skorzystaj z usług na terenie Warszawy, Wiązownej i ościennych miejscowości i ciesz się profesjonalnym wykonaniem dachu, rynien, a nawet montażem okien dachowych i innymi pracami dekarskimi wykonanymi w najwyższej jakości.