Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Zalesie Dolne

Zalesie Dolne profesjonalne usługi dekarskie 

Wykwalifikowana brygada dekarzy, działająca w Zalesiu Dolnym i pobliskich miejscowościach, świadczy profesjonalne usługi dekarskie o szerokim zasięgu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno ekspresowe naprawy dachów, jak i kompleksowe remonty.

W branży dekarskiej pracujemy od lat, a każde z pokryć, z jakim mieliśmy przyjemność pracować sprawia, że nabywamy cennego doświadczenia i równie ważnej dla każdego z nas wiedzy. W połączeniu z wysokiej klasy sprzętem pozwalają nam one na jeszcze dokładniejsze, sprawniejsze i szybsze wykonywanie poszczególnych usług, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów, które z roku na rok wzrasta.

Od przypadkowych ekip różnimy się przede wszystkim tym, że każdorazowe zakończenie inwestycji potwierdzone jest pisemną gwarancją, która uprawnia do korzystania z pomocy ekipy naprawczej, jeśli powstała usterka jest wynikiem niedociągnięcia naszych pracowników, co zdarza się niezwykle rzadko. 

Skorzystanie z profesjonalnych usług dekarskich to gwarancja porządnie wykonanej pracy. Z nami nie musisz martwić się o najwyższą jakość, jaką się charakteryzujemy. Nie musisz martwić się o dopilnowanie pracowników, ani sprzątać powstałego podczas prac naprawczych bałaganu.

Nasze ekipy nie tylko zajmują się wykonaniem zlecenia, ale także zapewniają bezpieczeństwo sobie, przechodniom, zabezpieczają Twoje mienie, a także to, które znajdzie się w pobliżu wykonywanej w tej chwili inwestycji. 

 

Naprawiamy dachy solidnie, bez używania metody prób i błędów. Zanim przystąpimy do ingerencji w Twój dach, wykonamy ekspertyzę, która pomoże nam w wyznaczeniu przyczyny usterki, bo tylko jej usunięcie może raz na zawsze sprawić, że zbliżony do obecnego problem więcej się nie pojawi. 

Pracowaliśmy z pokryciami o dużych powierzchniach, a także mniejszych. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, firmy i instytucje. Podejmujemy się napraw na dachach wykonanych z: dachówki ceramicznej, dachówki betonowej, blachodachówki, blachy trapezowej, miedzi krytej w łuskę, karo, na rąbek, papy termozgrzewalnej, tytanu i cynku, a także innych materiałów pokryciowych. 

Wymiana dachówki

W naszej ofercie znajdziesz także zupełnie standardową usługę wymiany dachówki, która jak wiadomo ulega stopniowemu zużywaniu. Znudził Ci się kolor pokrycia? Uważasz, że wymaga wymiany?

Skorzystaj z wiedzy wykwalifikowanych dekarzy, którzy służą pomocną dłonią w określeniu stopnia zużycia poszczególnych elementów pokrycia dachowego, a także w doborze materiałów odpowiednich w tychże warunkach.

Wymieniamy dachówkę, blachę, a także inne materiały.

 

Remonty dachów na terenie Zalesia Dolnego

W Zalesiu Dolnym możesz także skorzystać z kompleksowych usług remontowych. 

Jeśli nie jesteś pewnien, czy to akurat remontu potrzebuje Twój dach - sprawdzimy stopień zużycia poszczególnych elementow.

Współpraca z naszym personelem to brak konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników, bowiem ekipy są samowystarczalne i zajmują się remontem od A do Z. Od zdjęcia starego pokrycia, przez przygotowanie konstrukcji pod nową inwestycję i jej wykonanie.

Do każdego ze zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie, dobierając rozwiązania i materiały, byś mógł się cieszyć świetnie wyglądającym dachem przez wiele lat.