Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Zielonka

Naprawa dachów Zielonka

Naprawy dachów świadczone na terenie Zielonki to jedna z naszych sztandarowych usług. Działamy na tym terenie od wielu lat podczas których zdobywaliśmy cenne doświadczenie i wiedzę niezbędną do poprawnego, solidnego i szybkiego wykonywania napraw i remontów na każdego rodzaju dachach.

Od dawna działamy w szerokim zakresie usług naprawczych i remontowych. Stosujemy najnowsze technologie, a wykwalifikowani pracownicy wyposażeni w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy są gwarancją na powodzenie przeprowadzanej w danej chwili inwestycji. Niejednokrotnie współpracowaliśmy z klientami indywidualnymi, mniejszymi i większymi firmami, a także instytucjami państwowymi.

Każdy z naszych klientów charakteryzuje się zadowoleniem z wykonanej przez zespół profesjonalistów pracy. Do każdej z powierzonych nam napraw podchodzimy bardzo indywidualnie, z należytą starannością, poświęcając pokryciu tak dużo czasu, jak tego wymaga.

Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość wykonywanych usług, co potwierdzane jest GWARANCJĄ udzielaną po zakończeniu każdego rodzaju prac niezależnie od ich wymiaru i zakresu.

Zakres oferowanych usług naprawczych:

- naprawy dachów blaszanych 

- naprawy dachów krytych miedzią

- naprawy dachów z papy termozgrzewalnej

- naprawy dachów krytych dachówką ceramiczną i betonową

- naprawy okien dachowych

- naprawy orynnowania

- naprawy rur

- poprawki obróbek dekarskich

- kompleksowe remonty pokryć dachowych

Remont czy naprawa dachu?

Niejednokrotnie właściciel domu staje przed wyborem pomiędzy remontem, a kolejną naprawą pokrycia dachowego. W niektórych przypadkach kolejna z rzędu naprawa, wymiana konkretnego elementu jest opłacalna, jednak w przypadku starszych pokryć rekomendujemy remont całości dachu bądź jego znacznej części.

To my pomożemy Ci w podjęciu decyzji o ewentualnym remoncie. Profesjonalne ekspertyzy, jakie prowadzimy przed każdą naprawą pozwalają nam na określenie stopnia zużycia materiałów pokryciowych. Pozwala nam to na podjęie trafnej decyzji o naprawie danej szkody, bądź zasugerowania remontu.

Usługi remontowe świadoczone są na terenie Marek. W razie zaistnienia takiej potrzeby, ustalamy z właścicielem budynku konkretny termin w czasie którego będą przebiegały prace.

Stawiamy na wysoką jakość, toteż możesz mieć pewność, że dach będzie prezentował się świetnie. Z naszej strony zapewniamy kompleksową obsługę - od doradztwa, przez pozbycie się starych elementów, po wykonanie wszelkiego rodzaju prac potrzebnych do montażu zakupionych, nowych elementów pokrycia.

Dlaczego profesjonalna firma dekarska? 

Postaw na profesjonalistów, bo dach jest jedną z ważniejszych części domu. Nie ryzykuj współpracy z domorosłymi dekarzami, których pomoc niejednokrtonie wiąże się z koniecznością wezwania specjalistycznej firmy, która ma później pełne ręce roboty.

To my oferujemy Ci GWARANCJĘ na każdą z wykonanych prac. To my zapewniamy najwyższą jakość usług. To my zachowujemy porządek w miejscu pracy, dbamy o bezpieczeństwo pracowników, przechodniów, a także znajdującego się w pobliżu placu budowy mienia osób postronnych.

 

Postaw na firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej i ciesz się świetnie naprawionym dachem!