Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Żółwin

Jak naprawiać dach?

No właśnie. Jak? Na pewno profesjonalnie. Inne opcje napraw dachów nie wchodzą w grę. W końcu pokrycie stanowi zwieńczenie naszego domu, jest niezwykle ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim stanowi ochronę przed warunkami atmosferycznymi. To dzięki dachom możemy cieszyć się suchym domem, w którym nie wieje wiatr i nie kapie nam na głowę.

Naprawy dachów w Żółwinie to tylko jedna z naszych usług. Jesteśmy solidną brygadą, świadczącą od wielu lat kompleksowe usługi dekarskie. Doświadczenie i wiedza, jakie udało nam się nabyć przez wszystkie lata działalności sprawia, że możemy pracować na każdym dachu, z każdym pokryciem, o zróżnicowanej trudności wykonania napraw. Żadna z prac nas nie przeraża, podejmujemy się zleceń, które zostały odrzucone przez konkurencyjne firmy.

W naszej ofercie znajdziesz naprawianie dachów z:

- papy termozgrzewalnej

- dachówki ceramicznej

- dachówki betonowej

- blachodachówki

- blachy trapezowej 

- tytanu

- miedzi krytej w łuskę, karo, na rąbek

- a także innych materiałów pokryciowych

 

Mistrzowskie usługi naprawcze 

Jako firma, działająca legalnie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu GWARANCJĘ dodawaną do każdej zakończonej przez nas usługi. W przeciwieństwie do przypadkowych ekip, nie boimy ponosić się odpowiedzialności za wykonane przez nas naprawy, bowiem każda z usterek naprawiana jest z należytą starannością i uwagą, tak by nasi klienci mogli cieszyć się świetnie wyglądającym dachem bez konieczności kolejnych poprawek. 

Doświadczenie, wiedza i nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, umożliwiający jeszcze dokładniejszą pracę z użyciem szerokiej gamy materiałów pokryciowych, pozwalają nam nazywać się mistrzami w swoim fachu. Nie znajdziesz w Żółwinie lepszej ekipy naprawczej od naszej. 

To my zapewniamy profesjonalne ekspertyzy, odkrywamy przyczynę usterki - nie naprawiamy dachu na ślepo, metodą prób i błędów. To my zapewnimy Ci kompleksową obsługę. W razie potrzeby pomożemy w doborze materiałów i rozwiązań, jakie zostaną zastosowane. 

W miejscu pracy dbamy o przestrzeganie zasad BHP, a także pobliskie mienie, które mogłoby ulec zniszczeniu podczas niektórych prac. Zabezpieczamy wszystko, co tego wymaga. Nasi pracownicy gwarantują zakończenie prac w terminie, a naprawy wykonywane są możliwie jak najszybciej.

 

A co jeśli naprawa to za mało?

Czasem podczas wykonywania drobnej naprawy, okazuje się, że dach nie jest już w tak dobrym stanie, jak wcześniej. Choć wydaje się być naprawdę solidny, może okazać się, że proble ukryty jest głęboko pod dachówką, a ciągle pojawiające się usterki są wynikiem jednej z jego części. Jeśli wadliwy fragment jest niemożliwy do szybkiego i sprawnego usunięcia, możemy zaoferować Państwu kompleksowy remont dachu.

W razie potrzeby wyremontowania pokrycia - ustalimy termin, zakres prac i rozpoczniemy je w dogodnym dla Państwa terminie.

Skorzystaj z usług firmy dekarskiej o ugruntowanej pozycji rynkowej, nie ryzykuj współpracy z przypadkowymi ludźmi!