Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachu z blachy Warszawa

 

Jak skutecznie naprawić dach z blachy w Warszawie?

 

Dachy wykonane z blachy są narażone na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Nic więc dziwnego, że po pewnym czasie dach wykonany z blachy będzie wymagał naprawy.

W przypadku stosunkowo nowych pokryć blaszanych prawdopodobnie prace naprawcze ograniczą się do niewielkich zabiegów pielęgnacyjnych. Jednak w przypadku kilkudziesięcioletnich dachów musimy liczyć się z porządnym remontem dachu z blachy, a nawet wymianą pokrycia dachowego na terenie Warszawy.

 

 

Jeżeli zauważyliśmy przeciek na dachu, niezwłocznie powinniśmy o tym poinformować specjalistę. Naturalnie, możemy sami przystąpić do naprawy dachu wykonanego z blachy. Jednak, nie jest to najlepszy pomysł, jeżeli nie posiadamy potrzebnych narzędzi oraz niezbędnej wiedzy.

W takim przypadku możemy ponieść, jeszcze większe koszty związane z naprawą dachu z blachy, ponieważ nasza ,,naprawa dachu” wyrządzi większych szkód niż pożytku.

 

Naprawa dachu z blachy w Warszawie nie musi być kosztowna i skomplikowana o ile skontaktujemy się z odpowiednim dekarzem. Profesjonalny fachowiec, dobierze przemyślany i rozsądny sposób wykonania naprawy naszego zadaszenia z blachy, tak aby problem szybko się nie powtórzył, a także nie naderwał budżetu domowego.

Postaw na sprawdzonego dekarza z Warszawy.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonują swoją pracę profesjonalnie i kompleksowo. W naszej firmie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każdy klient był zadowolony z efektu końcowego.

Nieważne czy potrzebujesz tylko remontu dachu, czy budowy od zera pomożemy Ci zrealizować Twój cel. Naszą skuteczność potwierdza wieloletnie doświadczenie i zadowolenie klientów, którzy cenią sobie połączenie jakości usług dekarskich z wykorzystywaną przez nas technologią.

Na rynku wyróżniamy się profesjonalnym doradztwem i darmową wyceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Uszczelnienie oraz naprawa dachu z blachy w Warszawie

 

Jak uszczelnić dach z blachy w Warszawie? Proces uszczelniania blaszanego pokrycia dachowego przebiega w kilku etapach i jest bardzo podobny do uszczelniania powierzchni bitumicznych. 

Pierwszym etapem uszczelniania dachu z blachy jest jego porządne oczyszczenie. Cała powierzchnia zadaszenia powinna zostać gruntownie wysprzątana. Bardzo ważne jest pozbycie się wszelkiego brudu, tłuszczu, mchu, porostów itp. Również dokładnie należy wyczyścić wypusty w dachu. 

Następnym krokiem jest nałożenie specjalnego podkładu antykorozyjnego, który jest przeznaczony do metalowych powierzchni. Kluczowe jest dodatkowe zabezpieczenie newralgicznych miejsc – styków, połączeń różnych materiałów, łączników mechanicznych – przy użyciu siatki technicznej bądź taśmy uszczelniającej. Czekamy, aż produkt nałożony na blachę wyschnie, następnie możemy przystąpić do nałożenia właściwego preparatu - płynnej membrany hydroizolacyjnej.

 

Płynne membrany dachowe są coraz częściej wybierane do uszczelniania dachów z blachy.

Ich główną zaletą jest ponadprzeciętna trwałość oraz uniwersalny charakter i wielozadaniowość.  Powłoka jest płynna, co przekłada się na łatwość aplikacji oraz możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Co istotne, powłoka zabezpiecza pokrycie bez względu na jego powierzchnię. Znakomicie sprawdza się w przypadku dachów wykonanych z blachy.

Jednak sam produkt nie jest tak ważny jak jego sama aplikacja. Nowoczesna metoda gwarantuje szczelność pokrycia dachowego z blachy i papy.

 

Całość prac można wykonać w stosunkowo krótkim czasie, co eliminuje konieczność wyłączenia obiektu z użytku. Profesjonalny dekarz oprócz odpowiednich narzędzi powinien wyróżniać się kompetentnością, a także doświadczeniem.

Z najwyższą starannością uszczelnimy Twój dach wykonany z blachy. Na wykonane przez nas usługi otrzymasz wieloletnią gwarancję.

 

Co zrobić aby uniknąć dużych napraw na dachu z blachy w Warszawie?

 

Aby skutecznie uniknąć dużych napraw dachu z blachy, które bywają niekiedy kosztowne, wykonuj coroczne sprawdzenie dachu. Regularne przeglądy stanu technicznego budynku mają wykazać m.in. bezpieczeństwo i przydatność do użytkowania.

Minimum raz w roku powinno się weryfikować elementy narażone na uszkodzenie w wyniku działania warunków atmosferycznych.

Regularne przeglądy dachu, i weryfikacja stanu blachy to konieczność, której nie powinniśmy unikać.

 

Bagatelizowanie corocznych oględzin przez dekarza, często kończy się sporym wydatkiem związanym z remontem, a nawet wymiany całego pokryta dachowego wykonanego z blachy. Niedopilnowanie drobnych usterek przerodzi się w duży i kosztowny problem w późniejszym czasie.

Choć wielu właścicielom sprawdzanie jakości oraz szczelności dachu, wydaje się jedynie uciążliwym i kosztownym obowiązkiem, tak naprawdę służą do zapewnienia bezpieczeństwa naszego oraz mieszkańców. Dzięki nim można wykryć poważne usterki powstałe na dachu.

Niekiedy mała usterka z czasem zamienia się w duży problem nadający się do nieuniknionej naprawy. 

 

Naprawmy Twój dach wykonany z blachy

 

Aby być pewnym szczelności swojego dachu z blachy, wezwij do jego sprawdzenia jednego z nasze profesjonalnych dekarzy.

Duże grono Klientów zgłaszających problem z dachem, nie wie czy dach wymaga tylko drobnej naprawy, czy może niezbędne jest zerwanie starego pokrycia dachowego i położenie nowego.

Nasza rola na wstępnym etapie współpracy sprowadza się do analizy stanu dachu, na podstawie której przygotowujemy ofertę naprawy Twojego dachu z blachy. Realizujemy usługi dekarskie na ternie całej Warszawy oraz jej okolic.

Likwidujemy przecieki na dachu z blachy, realizujemy drobne naprawy, a także wykonujemy bieżącą konserwację blachy.

Zadzwoń do nas i dopytaj się o ofertę profesjonalnego dekarza.