Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Marki

Naprawami dachów zajmujemy się od wielu lat, a pracując z różnorodnymi pokryciami, udało nam się zodbyć cenną wiedzę i doświadczenie w branży dekarskiej. Działamy na terenie Marek i okolicznych miejscowości, a klienci, którzy skorzystali z oferowanych przez naszą ekipę usług dekarskich cieszą się świetnie przeprowadzonymi naprawami i remontami. 

Usuwamy szkody na dachach w Markach

Szkody i usterki w pokryciach dachowych powstałe w wyniku porywistego wiatru, ogromnych ulew, gradobicia, a także innych warunków atmosferycznych, wymagają natychmiastowej interwencji profesjonalnej brygady dekarskiej. Sytuacja staje się jeszcze poważniejsza, gdy deszcz lub wiatr nie ustają, a my musimy radzić sobie z zerwanym dachem, przeciekiem, dachówką, która nie leży w miejscu, w którym być powinna.

W takich sytuacjach trzeba działać szybko i tak też działamy.

W przeciwieństwie do konkurencji nie każemy Ci czekać na wolny termin. Przyjedziemy tak szybko, jak będzie to możliwe. Dbamy o to, by nasi klienci nie musieli tkwić w stresującej sytuacji zbyt długo i staramy się przybyć na miejsce jak najszybciej wraz z całą ekipą i sprzętem, który umożliwi nam sprawne odnalezienie przyczyny problemu i jego naprawienie.

Dachy - zakres usług - Marki 

Na dachach pracujemy od lat, a zakres usług jest naprawdę szeroki. Pracowaliśmy z użyciem każdego z możliwych materiałó pokryciowych. Na co dzień zajmujemy się naprawami dachów krytych:

- blachodachówką

- blachą trapezową

- miedzią

- dachówką ceramiczną

- dachówką betonową

- papą termozgrzewalną

- tytanem i cynkiem

- naprawiamy okna dachowe

- naprawiamy rynny i rury

- poprawiamy obróbki dekarskie

 

Poprawiamy nieprofesjonalnie naprawione pokrycia

Niejdnokrtonie podjemowaliśmy się już wykonania poprawek po pracach przeprowadzonych przez nieprofesjonalne brygady. 

Pamiętajmy, że dach jest złożoną konstrukcją, do której naprawy nie wystaczy jedynie podstawowa wiedza i proste narzędzia. Powierzenie usterki w ręce przypadkowych pracowników niejednokrotnie kończy się wezwaniem profesjonalnej pomocy, która będzie miała pełne ręce pracy.

Zapewniamy, że korzystniejsze zarówno pod względem ilości pracy, jak i ceny naprawy, jest wezwanie dekarzy od razu po zauważeniu usterki, bez samodzielnego kombinowania na wysokości.

Jako wyspecjalizowani pracownicy z naprawdę dużym doświadczeniem zapewniamy ekspertyzy, poprawne znalezienie przyczyny usterki i jej solidne naprawienie. Po wykonanej przez nas naprawie nie będziesz musiał martwić się o konieczność wprowadzenia poprawek, będziesz miał także pewność, że powstały wcześniej problem drugi raz się nie pojawi.

Kompleksowe remonty

Firma świadczy także kompleksowe remonty pokryć dachowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, zdjęcie dotychczas znajdujących się na dachu materiałów, przygotowanie go pod nowe elementy. Wszystkim zajmiemy się samodzielnie - dbając o to, byś nie musiał martwić się o sprowadzenie dodatkowej pomocy.

Niejednokrotnie remotnowaliśmy całe pokrycia. Posiadamy ogromne dośwadczenie, pozwalające nam na nazywanie się mistrzami w swoim zawodzie.

Najwyższa jakość wykonywanych przez nas usług dekarskich potwierdzona jest GWARANCJĄ udzielaną na każdą zakończoną przez naszą firmę inwestycję.