Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Pruszków

Jako w pełni profesjonalna firma, składająca się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, oferujemy Państwu kompleksowe usługi dekarskie. Działamy na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolicznych miejscowości, a rzesze klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucji oraz firm, cieszą się zadowoleniem z wykonanych przez nasz zespół prac na dachach.

Naprawy dachów Pruszków

W Pruszkowie działamy od dłuższego czasu, świadcząc usługi naprawcze. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przyjmowanie każdego ze zleceń, nawet tego, które zostało odrzucone przez konkurencyjne firmy z uwagi na zbyt dużą trudność zadania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wysokiej klasy, umożliwiającym nam jeszcze dokładniejszą pracę z użyciem rozmaitych materiałów pokryciowych. Wiedza, jaką dysponują pracownicy pozwala na indywidualny dobór rozwiązań w zależności od wymagań i oczekiwań naszych klientów. 

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi naprawcze, między innymi:

- naprawy dachów krytych miedzią w karo, łuskę, na rąbek

- naprawy dachów krytych dachówką ceramiczną, betonową

- naprawy dachów krytych blachodachówką i blachą trapezową

- naprawy dachów krytych papą termozgrzewalną

- poprawki obróbek dekarskich

- naprawy konstrukcji dachowych

- naprawy okien dachowych

- naprawy rynien i rur

a także kompleksowe usługi remontowe.

 

Remonty dachów na terenie Pruszkowa

Oferujemy także kompleksowe remonty dachów na terenie Pruszkowa. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, w którego skład wchodzi dobór materiałów pokryciowych, znalezienie odpowiednich dla domu rozwiązań, a także określenie zakresu wykonywanych w najbliżym czasie prac. Zajmujemy się pokryciem od A do Z - zapewniamy rozbiórkę starego pokrycia, poprawę więźby, podbitek, a także samo pokrycie.

Podczas wykonywania zlecenia dbamy o to, by każdy szczegół został dopracowany. W trosce o zadowolenie klienta dbamy także o mienie, także to znajdujące się w pobliżu placu budowy - zabezpieczamy i uważamy na pobliskie budynki. Współpraca z naszą ekipą dekraską to przede wszystkim solidnie wykonana praca, terminowość, przestrzeganie zasad BHP i bezprobemowa komunikacja z pracującym personelem.

 

Czy warto zaufać specjalistycznej firmie dekarskiej?

Każda ingerencja w pokrycie dachowe powinna być priorytetem. W końcu dach stanowi niezwykle ważną część domu, pełniąc nie tylko funkcje estetyczne, ale przede wszystkim, stanowiąc ochronę przed światłem, deszczem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Powierzenie prac w ręce wykwalifikowanym pracowników to gwarancja na to, że zostaną one wykonane w sposób solidny. Na każdą naprawę i remont przez nas wykonany udzielamy gwarancji - tak byś nie musiał martwić się o ewentualną konieczność poprawienia dotychczasowego pokrycia w najbliższym czasie.

Od lat pracujemy w branży dekarskiej, a doświadczenie nabywane z każdym dniem sprawia, że wystrzegamy się błędów charakterystycznych dla przypadkowych i niewykwalifikowanych ekip. Prace wykonywane przez nasz personel zawsze przebiegają szybko i sprawnie.

Postaw na legalnie działającą firmę, która zapewni Ci kompleksowe usługi! Nie denerwuj się brakiem terminowości i niesubordynacją przypadkowych ludzi. O dachach wiemy niemal wszystko, nie zwlekaj, zarezerwój swój termin już dziś!

Jak rozpoczniemy naprawę Twojego dachu w Pruszkowie?

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac naprawy dachu rozpoczynamy spotkaniem, na które przyjeżdża nasz ekspert od dekarstwa. Podczas spotkania ustalany jest plan działania. Z jakich materiałów zrealizujemy naprawę Twojego dachu, jaki będzie mniej więcej termin zakończenia prac (nie jest możliwe ustalenie konkretnego dnia z przyczyn pogodowych, które mogą uniemożliwić nam pracę w poniektóre dni realizacji projektu) aczkolwiek o jakichkolwiek przedłużeniach naszych prac będziemy aktualnie informować zleceniodawcę. Ponieważ cenimy wasz czas, a nasza firma cechuje się terminowością i nie zamierzamy zaburzać tego atutu.

Na takim spotkaniu nasz ekspert informuje o konkretnych kosztach materiałów i samej realizacji naprawy dachu. Działamy na własnych materiałach oraz klienta. Jednak preferujemy by materiał został zakupiony po wspólnym ustaleni, ponieważ musi być dobrej jakości oraz posiadać właściwości odpowiadające potrzebom.

Po ustaleniu następuje realizacja zlecenia do którego podchodzimy z pełną starannością oraz dokładnością przy każdym elemencie. Dekarze pracujący w naszej firmie współpracują ze sobą nie od dziś. Także kwestie realizacji projektu pod pryzmatem współpracy jest opanowana do perfekcji. Nasi pracownicy są bardzo doceniani za swoje starania oraz efekty za czym idzie jednocześnie fakt, że pracują skrupulatnie i profesjonalnie a każda dachówka przez nich ułożona jest perfekcyjna. Po realizacji naprawy waszego dachu w Pruszkowie dajemy gwarancje na to, że nasza praca została dobrze wykonana. Co daje wam większy spokój psychiczny.

Bo tak naprawdę czym jest dla nas trwały dach.

Dach jest częścią konstrukcji domostwa. Nadaje on spokój i poczucie bezpieczeństwa. Wytwarzamy sobie przeważnie taki azyl by mieć poczucie swojego miejsca. W momencie wytworzenia się szczeliny bądź naruszenia konstrukcji dachowej to bezpieczeństwo zostaje nagle przerwane. A nie ma nic gorszego w utracie poczucia bezpieczeństwa, które potrzebne jest każdemu z nas.

Równocześnie przy bagatelizowaniu takich inwazji narażamy się rzeczywiście na utratę bezpieczeństwa pod kwestią domostwa, ponieważ konstrukcja może się zawalić. Narażamy się również na powiększenie cen rachunków, ponieważ szczeliny wypuszczają ciepło i ogrzanie domu zaczyna być coraz bardziej kosztowną sprawą.  My jednak pojawiamy się po to by ten spokój powrócił. Ponieważ oferujemy usługi, które pomogą naprawić Twój dach w Pruszkowie, czym szybciej naprawicie swój dach tym szybciej pozbędziecie się kosztownego problemu, który na pewno nie zniknie a będzie doprowadzał tylko do większych szkód.

Co możemy wam zagwarantować?

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży dekarskiej także nic nie jest nas w stanie zaskoczyć. Zapewniamy, że jeżeli wasz dach zostanie naprawiony przez naszą firmę dodajemy do tego gwarancję, byście mieli pewność, że przez długie lata nie musicie się martwić o kolejne sytuacje inwazyjne. Posiadamy obszerne grono zadowolonych klientów, których bezustannie przybywa. Jednak z każdym zleceniem udowadniamy wam na ile nas naprawdę stać.