Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Rembertów

W ostatnim czasie mamy do czynienia z coraz częstszym występowaniem wichur, burz, ulew, gradobić i innych warunków pogodowych, które są w stanie uszkodzić nasze pokrycie dachowe. To z kolei nie tylko stanowi estetyczne zwieńczenie domu, ale przede wszystkim chroni nasze głowy i mienie przez pogodą, panującą na zewnątrz.

W dbałości o dachy, swoje bezpieczeństwo i komfort psychiczny powinieneś zwracać uwagę na naprawianie dachu na bieżąco.

Rembertów - to tu naprawiamy dachy

Jesteśmy wykwalifikowaną i w pełni profesjonalną brygadą dekarską, która działa na terenie Rembertowa od wielu lat. Podczas wieloletniej pracy na dachach, udało nam się zdobyć bezcenne doświadczenie i wiedzę, które przekładają się teraz na wyśmienitą jakość świadczonych przez zespół usług.

Bez wątpienia można powiedzieć, że jeśli naprawy i remonty dachów to tylko i wyłącznie my. Nad kolegami z branży, w szczególności tymi niewykwalifikowanymi mamy ogromną przewagę spowodowaną pracą z rozmaitymi materiałami pokryciowymi, w zróżnicowanych warunkach. Współpracowaliśmy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami, a nawet instytucjami państwowymi. Naprawialiśmy dachy nowoczesne, a także te, które miały już swoje lata.

Wyposażeni w nowoczesny sprzęt światowej klasy nie odrzucamy zleceń - przyjmujemy każde z nich nawet jeśli inni odmówili jego wykonania. Nie boimy się wyzwań, a każde z nich jest dla nas okazją do zdobycia dodatkowej wiedzy.

Przeprowadzane przez nas naprawy cieszą się niezwykłą popularnością głównie z uwagi na fakt, że są niezwykle trafne. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań staramy się jak najdokładniej okreslić przyczynę problemu. Pozwala nam to na miejscowe działanie, któe wykluczy kolejne problemy mogące pojawić się w przyszłości. Nie działamy na oślep, nie stosujemy metody prób i błędów. Używamy własnych doświadczeń do precyzyjnego określenia miejsca, w którym powinny zostać przeprowadzone prace.

Oferta naprawcza

W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroko pojęte usługi naprawcze. Pracujemy z wykorzystaniem każdego z dostpnych na rynku materiałów pokryciowych, między innymi:

- dachówki betonowej

- dachowki ceramicznej

- blachodachówki

- blachy trapezowej

- papy termozgrzewalnej 

- miedzi

- tytanu i cynku

- wykonujemy naprawy okien dachowych

- orynnowania i rur

- a także poprawki obróbek dekarskich

Remonty dachów 

Oprócz solidnych napraw, oferujemy Państwu także remonty dachów. W przypadku gdy kolejna naprawa nie ma już sensu, a drobne poprawki przestają być opłacalne warto wyremontować dach i cieszyć się spokojem na długie lata od zakończenia inwestycji.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalne doradztwo, dobór rozwiązań i materiałów, zdjęcie dotychczasowego pokrycia, założenie nowego. Kompleksowe usługi świadczone przez frimę nie wymagają zatrudniania innej ekipy - wszystkim zajmujemy się samodzielnie.

Na miejscu pracy zostawiamy porządek, dbamy o przestrzeganie przepisów BHP, zapewniamy zabezpieczenie mienia Twojego i sąsiadów.

 

Każda usługa objęta jest GWARANCJĄ.