Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Stara Miłosna

Profesjonalna firma dekarska jest gwarancją solidnie przeprowadzonej naprawy lub remontu. To właśnie my - brygada z wieloletnim stażem, zapewnimy najwyższej jakości usługi naprawcze na terenie Starej Miłosnej i pobliskich miejscowości.

Napraw dach raz, a porządnie

Każda ingerencja w pokrycie Twojego dachu jest związana z niemałym stresem. W końcu usterki powstają w najmniej oczekiwanym momencie, wiążą się z nerwami, uszkodzeniami mienia, poszukiwaniem ekipy i wieloma innymi niedogodnościami, z którymi muszą zmierzyć się domownicy.

Niejednokrotnie zdarza się, że naprawiony kilkanaście dni temu dach znów zaczyna przeciekać. Pojawiają się kolejne utrudnienia, a my nie wiemy już co począć z pokryciem, które wciąż sprawia problemy. W większości przypadków wszystkiemu winna jest nieprofesjonlana naprawa. W końcu solidne naprawienie dachu wymaga wiedzy i doświadczenia, które obejmują nie tylko same materiały stosowane w domach, ale także rozwiązania.

Poprawnie przeprowadzona naprawa dachu, jaką oferuje nasza firma to nie tylko wymiana uszkodzonego elementu dachu.

Z naszej strony zapewniamy przeprowadzenie ekspertyzy, która wykaże, co trzeba wymienić i poprawić. Usterki, które powstają przy wiatrach, silnych ulewach, gradobiciach są w większości wypadków wynikiem kilku mniejszych problemów, których często na pierwszy rzut oka nie widać.

 

Nowoczesny sprzęt jakim dysponujemy, wykwalifikowani pracownicy z wiedzą i doświadczeniem, to mieszanka, zapewniająca najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Odnalezienie przyczyny problemów z pokryciem, określenie zakresu naprawy, dobranie odpowiednich materiałów i rozwiązań, sprawdzających się przy takiej konstrukcji dachu, jaką posiadasz - to tylko część z usług, jaką zapewniamy.

Z nami nie musisz martwić się o konieczność wprowadzenia kolejnych poprawek. My jesteśmy gwarancją doskonale naprawionego dachu. Do każdej z zakończonych inwestycji dołączamy GWARANCJĘ, uprawniającą do darmowej poprawy wykonanych przez nasz personel prac, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Zakres napraw dachowych:

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi naprawcze i remontowe. Zajmujemy się dachami od początku do końca, bez konieczności poszukiwania odrębnych ekip do wykonania poszczególnych prac. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam na najwyższej jakości usługi, które wykonujemy z każdego rodzaju materiałem pokryciowym.

Zajmujemy się dachami krytymi:

- papą termozgrzewalną

- blachodachówką

- dachówką betonową i ceramiczną

- tytanem

- miedzią krytą w łuskę, karo, na rąbek

- blachą trapezową

 a także

- naprawami okien dachowych

- naprawami orynnowania i rur

oraz kompleksowymi remontami dachów

 

Remonty dachów Stara Miłosna

W przypadku, gdy naprawa to za mało, możesz skorzystać z usługi remontowania dachów. W tym przypadku konieczne będzie ustalenie terminu rozpoczącia i zakończenia prac. Przyjedziemy, określimy zakres, pomożemy w doborze materiałów i stosowanych rozwiązań.

Powierz swój dach w ręce profesjonalistów, nie ryzykuj współpracy z przypadkowymi ekipami dekarskimi.

To my zapewniamy terminowość, solidną pracę, przestrzeganie zasad BHP i zabezpieczenie Twojego mienia, a także tego, które znajduje się w pobliżu miejsca prac naprawczych.