Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Struga

Szybkie, profesjonalne, a przede wszystkim solidne naprawianie dachów to nasza wizytówka. Działamy od wielu lat w Strudze, sprawiając, że nasi klienci odznaczają się zadowoleniem z przeprowadzonych przez nas napraw, a także remontów. 

Jak długo trzeba czekać na naprawę dachu?

Nie da się ukryć, że czas jest czynnikiem kluczowym podczas, gdy dach przecieka. Właśnie dlatego powinieneś postawić na profesjonalną firmę dekarską, zatrudniającą wyłącznie doświadczonych pracowników, z niezbędną do szybkiego i sprawnego wykonywania pracy wiedzą, a także nowowczesnym sprzętem, wpływającym korzystnie na jakość każdej z wykonywanych przez nas usług. 

Jeśli chcesz by prace zostały zakończone szybko, a Ty nie musiał martwić się o ich jakość - skorzystaj z naszej oferty!

Czas naprawy dachu uzależniony jest przede wszystkim od stopnia jego uszkodzenia, warunków pogodowych, materiału pokryciowego, jaki został na nim zastosowany, a także ilości pracy, jaką mamy w danym momencie. Naszym kliento zapewniamy możliwie jak najszybszy przyjazd na miejsce zdarzenia, ekspresowe określenie przyczyny przecieku bądź innej awarii i późniejszą sprawną i szybką naprawę pokrycia dachowego, niezależnie od trudności konstrukcyjnych, technologii i rozwiązań. 

Kluczowe dla nas jest zadowolenie klienta z szybkości naprawy, bowiem zdajemy sobie sprawę, że w przypadku pokrycia należy działać szybko, by zminimalizować dyskomfort domowników i ewentualne szkody, jakie mogą powstać z powodu awarii.

 

Naprawiamy i remontujemy na terenie Strugi

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi dekarskie - zarówno naprawy, jak i remonty, a nawet te z zakresu naprawy okien dachowych i orynnowania. Jednym słowem, zajmujemy się wszystkim, co z dekarstwem związane.

Naprawiamy dachy pokryte papą termozgrzewalną, blachą trapezową, balchodachówką, dachówką ceramiczną i betonowa, miedzią krytą w karo, łupek i na rąbek, tytan - cynk, a także wieloma innymi stosowanymi częściej lub rzadziej materiałami pokryciowymi.

Nie boimy się żadnego wyzwania - każdemu podołamy!

Jako brygada składająca się wyłącznie z profesjonalnych pracowników, z wiedzą, doświadczeniem, wyposażonych w nowoczesny sprzęt najwyższej klasy, umożliwiający nam jeszcze dokładniejsze wykonywanie zadań, zapewniamy Państwu pełna obslugę naprawczą i remontową. Zapewniamy pomoc od A do Z. Z chęcią doradzimy, dobierzemy odpowiednie rozwiązania i technologie. Sprawimy, że Twój dach będzie wyglądał jak nowy i jeszcze przez wiele lat po zakończeniu inwestycji nie będziesz musial martwić się koniecnzością wymiany komponentów lub poprawkami.

Po nas się nie poprawia - to my poprawiamy po innych. Każda z wykonanych przez nas usług objęta jest gwarancją.


Nie ryzykuj pracy z przypadkowym personelem. To my jesteśmy gwarancją sukcesu! Każdy z naszych pracowników podchodzi do dachów indywidualnie, z należytą uwagą i starannością. Pozwala nam to na maksymalne skupienie się na powierzonym nam zadaniu. Zaufaj firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i nie żałuj swoich wyborów.

Śpij spokojnie pod wyremontowanym dachem!