Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Ursus

Naprawianie dachów Ursus

Znalezienie firmy dekarskiej działałącej w Ursusie i okolicznych miejscowościach nigdy nie było takie proste! Jesteśmy w pełni profesjonalną i wykwalifikowaną firmą remontowo - budowlaną, działającą od wielu lat.

Naprawy dachów to jedna z naszych podstawowych usług, które cieszą się niezwykłą popularnością głównie z uwagi na niezwykle staranne wykonanie i indywidualne podejście do klientów. Doświadczenie, jakie udało nam się nabyć pozwala nam na podejmowanie się nowych wyzwań. Każdy z naszych pracowników dysponuje także wiedzą z zakresu materiałów i rozwiązań stosowanych w poszczególnych przypadkach. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt, umożliwiający pracę z różnymi materiałami pokryciowymi nawet w trudniejszym terenie. 

Podejmujemy się zleceń, które zostały odrzucone przez innych, nie straszne nam żadne z zadań. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

- naprawy dachów tytan-cynk

- naprawa dachów krytych dachówką ceramiczną i betonową 

- naprawa dachów krytych papą termozgrzewalną 

- naprawy blachodachówki 

- naprawy i poprawki obróbek dekarskich 

- naprawy dachów miedzianych krytych w karo, łuskę i na rąbek

- naprawy dachów krytych łupkiem

- naprawy blachy trapezowej 

- naprawy rynien i rur

- naprawy okien dachowych 

a także usługi z zakresu kompleksowych remontów dachów:

- remonty i naprawy konstrukcji więźb dachowych 

- kompleksowe wymiany dachówki i podbitki

 

Usługi dekarskie - kompleksowe, naprawcze i remontowe 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi dekarskie, jakie cieszą się niezwykłą popularnością. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko naprawy dachów, ale także ich remonty i kompleksowe krycie. Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów?

Głównie z uwagi na fakt, że jesteśmy legalnie działającą firmą, która udziela gwarancji na każdą z wykonanych prac naprawczych i remontowych. Nasi pracownicy są osobami znającymi się na wykonywanym zawodzie. Nie ryzykuj współpracy z przypadkowym personelem. W końcu dach stanowi zwieńczenie Twojego domu i powinien zostać wykonany solidnie, poprawnie, tak byś mógł się cieszyć doskonałym wyglądem przez wiele lat bez konieczności wykonywania remontu. 

Z naszej strony zapewniamy przede wszystkim profesjonalne doradztwo i dobór materiałów, jakie będą najlepszym rozwiązaniem dla Twoich wymagań i warunków panujących w Twojej okolicy. Do każdego ze zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie, dbamy o każdego z klientów i gwarantujemy przyjemną pracę w miłej atmosferze. Z nami nie będziesz musiał martwić o terminowość wykonania prac, wszelkiego rodzaju obsunięcia w czasie, a także profesjonalizm. 

Tam, gdzie pracujemy przestrzegane są zasady BHP, a pobliskie mienie zostaje zabezpieczone.

 

Remont dachu, czy jego naprawa?

Niejednokrotnie istnieje problem z decyzją o kolejnej naprawie dachu lub remontem. Doświadczenie, jakim dysponujemy pozwala nam określić, czy w danym wypadku konieczny będzie kompleksowy remonty, czy możliwa jest jeszcze naprawa. To my pomożemy Ci w podjęciu decyzji, wskażemy słabe i mocne punkty pokrycia, a przede wszystkim zapewnimy usługi dekarskie od A do Z, bez konieczności zmiany ekip pracujących na budowie.

 

Zaufaj profesjonalistom i ciesz się doskonale wykonanym pokryciem!