Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

Naprawa dachów Wołomin

Dlaczego naprawianie dachu jest ważne?

Z pozoru niewielka usterka, drobny przeciek, który możemy opanować samodzielnie, może okazać się przyczyną większych kłopotów. 

Niejednokrotnie mamy do czynienia z dachami, których pobieżną naprawę przeprowadził właściciel bądź przypadkowa ekipa. Zazwyczaj załatanie dziury lub drobna poprawka załatwiają problem na krótki czas, póżniej jest już tylko gorzej. W rezultacie zastajemy pokrycie dla którego drobna poprawka to za mało. Zbyt późne zlokalizowanie przyczyny i brak jej usunięcia przez długi czas wpływa negatywnie na trwałość pobliskich elementów.

W skrajnych wypadkach zwlekanie z profesjonalną naprawą dachu kończy się koniecznością wyremontowania jego części, a w najlepszym wypadku wymianą pobliskich fragmentów, które niestety nie nadają się już do uratowania.

Jesteśmy wykwalifikowaną ekipą dekarską, działającą na terenie Wołomina od wielu lat, podczas których systematycznie zdobywaliśmy doświadczenie, które teraz procentuje. Bez wątpienia jesteśmy najlepszym wyborem jeśli chodzi o dekarzy zajmujących się naprawianiem pokryć dachowych.


Oprócz wiedzy i doświadczenia niezbędnych do solidnego wykonywania zawodu, możemy pochwalić się wysokiej klasy nowoczesnym sprzętem wiodących producentów, który zapewnia jeszcze sprawniejszą i dokładniejszą pracę na dachach. 

Naprawa dachów w Wołominie to jedna z naszych sztandarowych usług, ciesząca się niezwykłą popularnością wśród tutejszych klientów. 

Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, budowaliśmy przez lata. Dziś możemy powiedzieć, że podejmiemy się naprawy każdego z dachów, niezależnie od trudności, zaawansowania konstrukcyjnego, użytych materiałów i technologii. Na co dzień zajmujemy się dachami z papy termozgrzewalnej, blachy trapezowej, blachodachówki, dachówki ceramicznej i betonowej, tytanu i cynku, a także innych materiałów pokryciowych stosowanych powszechnie, a także tych, które spotykane są niezwykle rzadko.

 

Przebieg naprawy

Każdą z napraw staramy się wykonać jak najszybciej, mając świadomość tego, jak duży stres towarzyszy niespodziewanej usterce tak ważnego elementu domu. Gradobicie, burza, ulewa, które wpłynęły niekorzystnie na dach stanowią już wystarczający czynnik stresowy. Nie pozwolimy Ci czekać i pojawimy się na placu budowy tak szybko, jak to możliwe.

Każdą z prac rozpoczynamy od profesjonalnej ekspertyzy, by dokładnie określić zakres działań i przyczynę problemu. Usuwamy usterkę trafnie, sprawnie i szybko. W przeciwieństwie do innych nie stosujemy metody prób i błędów, a każde z podejmowanych przez nas działań jest w pełni świadome i przemyślane. 

Na miejscu pracy dbamy o przestrzeganie zasad BHP, porządek i mienie z jakim przyjdzie nam pracować.

 

Oferujemy także remonty dachów

W przypadku gdy kolejne naprawy przestają mieć sens - proponujemy kompleksowy remont dachu, który sprawdza się w szczególności w przypadku starszych pokryć. W końcu trwałość poszczególnych elementów jest ograniczona.

Zapewniamy kompleksowe usługi dekarskie, od A do Z, bez konieczności wzywania dodatkowych ekip.

KAŻDA Z PRAC OBJĘTA JEST GWARANCJĄ.