Naprawa dachów, remonty i Naprawa Dachów

naprawy dachów Mława

Naprawą Twojego dachu z pewnością powinien zająć się profesjonalista. W końcu pokrycie to jedna z najważniejszych części domu, a żaden z nas nie chciałby denerwować się kolejną, niesolidną naprawą, po której właściciel nieruchomości zmuszony jest do poprawek i narzekań.

Naprawiać dach, czy remontować?

W wielu przypadkach stoimy przed ogromnym dylematem - remontować, czy naprawiać dach? Wybór nie jest oczywisty, bowiem często satrsze pokrycia, sprawiają wrażenie niesolidnych, nietrwałych, wymagających kompleksowego remontu i długotrwałych prac, jakie będą kosztowały krocie. 

Jako zespół profesjonalnych dekarzy, świadczących kompleksowe usługi dekarskie, jesteśmy w stanie stwierdzić, czy naprawa danego pokrycia jest opłacalna, czy też lepszym rozwiązanie okaże się jego remont bądź całkowita wymiana. Dysponujemy przede wszystkim w pełni wykwalifkowanym personelem, który jest wyposażony w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy. Doświadczona ekipa, pracująca na co dzień z rozmaitymi materiałami pokryciowymi - od standardowej dachówki ceramicznej, po papę, a także pokrycia miedziane - stanowi gwarancję powodzenia każdej z powierzonych nam napraw.

W zakresie naszych działań na terenie Mławy znajdziesz między innymi:

- naprawy pokryć miedzianych krytych w łuskę, karo, na rąbek

- naprawy dachów z blachodachówki

- naprawy dachów tytan - cynk

- naprawy dachów z dachówki betonowej i ceramicznej

- naprawy dachów krytych blachą trapezową 

- poprawki obróbek dekarskich

a nawet: naprawy okien i orynnowania.

 

Czas oczekiwania na naprawę

Nie sposób ukryć, że przeciekający dach, oderwana dachówka, czy bliżej nieokreślone skrzypienie lub hulający po poddaszu wiatr, nie należą do najprzyjemniejszych. Nic więc dziwnego, że każdy z nas chciałby, by jego dach został naprawiony możliwie jak najszybciej.

Współpraca z naszą firmą gwarantuje powodzenie akcji naprawczej, niezależnie od tego, z jakich materiałów pokryciowych Państwo korzystają. Brygada pracuje w każdych warunkach, zapewniając jak najszybszą pomoc swojemu klinetowi. Czas oczekiwania na przyjaz ekipy nie jest długi i w większości przypadków ograniczeniem są jedynie warunki pogodowe bądź zbyt duża ilość obowiązków. Mimo to staramy się o jak najszybszą obsługę, w dbałości o spokój domowników. 

W przeciwieństwie do przeprowadzanych przez naszą firmę remontów - na naprawy nie trzeba umawiać się na termin, odbywają się one zgodnie z Państwa wymaganiami - wedle przypadków losowych, które zmuszają nas do przeprowadzenia drobnych inwestycji. 

Używając wszelkich możliwych sprzętów usprawniających pracę, staramy się o jak najszybsze zakończnie każdej z prac. Niestety niejednokrtonie nie jest to zależne od personelu, a od powagi usterki, jaka się przydarzyła. Pokrycia wykonane z papy naprawiane są bardzo szybko, bowiem lokalizacja problemu nie zajmuje zbyt dużej ilości czasu. Sytuacja komplikuje się wraz ze złożonością konstrukcji dachu, a także materiałami, jakie zostały użyte.

Niezależnie od tego, jak wielki jest problem - możesz na nas liczyć! Każda z usług objęta jest gwarancją!